Практикуючі Фалуньгун взяли участь у 20 Різдвяних парадах в Новій Зеландії

(Minghui.org) У грудні 2016 року практикуючі Фалуньгун Нової Зеландії взяли участь в 20 Різдвяних парадах. У тисяч жителів Гамільтон, Крайстчерч, Веллінгтона і інших 14 міст з’явилася можливість познайомитися з практикою вдосконалення Фалуньгун і традиційною китайською культурою.

Практикуючі Фалуньгун виступають на Різдвяних парадах
Практикуючі Фалуньгун виступають на Різдвяних парадах

Глядачі тепло вітали колону практикуючих Фалуньгун, яка складалася з духового оркестру Тянь Го, команди барабанщиків і пересувної платформи, декорованої квітами лотоса і китайськими ієрогліфами «Істина, Доброта, Терпіння – праведні принципи».

Практикуючі Фалуньгун виступають на Різдвяних парадах
Практикуючі Фалуньгун виступають на Різдвяних парадах

Після парадів багато людей хотіли отримати у практикуючих більш детальну інформацію про Фалуньгун і висловлювали підтримку їхнім зусиллям, спрямованим на те, щоб зупинити переслідування Фалуньгун в Китаї. Деякі висловлювали бажання вивчати вправи Фалуньгун на місцевих майданчиках колективної практики.

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2016/12/18/1137776.html

Підписати петицію

Негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.

637 signatures

ПЕТИЦІЯ

Ми, що нижче підписалися, стурбовані свідченнями про насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун в Китаї. Ми усвідомлюємо, що ці злочини є безпрецедентними і винятковими за своєю жорстокістю, а також що практикуючі Фалуньгун є основними жертвами цих злочинів проти людяності. Ми сподіваємося, що, зупинивши насильницьке вилучення органів у практикуючих Фалуньгун, ми припинимо подібну практику щодо інших груп, які теж стали жертвами цих злочинів у Китаї: уйгурів, тибетців і послідовників домашніх християнських церков. Тому ми звертаємося з проханням до організацій з прав людини:

1. Закликати Китай негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.
2. Ініціювати розслідування, результатом якого буде притягнення до відповідальності тих, хто залучений в ці злочини проти людяності.
3. Закликати китайську владу негайно припинити жорстоке переслідування Фалуньгун, яке є основною причиною насильницького вилучення органів у практикуючих.

[signature]

Поділіться з друзями: