Під час святкування Нового року на Тайвані мер міста привітав Фалунь Дафа

Послідовників Фалунь Дафа міста Піндун на Тайвані запросили виступити 31 грудня на параді «Благословення кінця року» та взяти участь у святі в місті Тунь Чаочжоу повіту Піндун. Мер міста Хун Мінцзян добре знайомий з послідовниками Фалунь Дафа і стурбований переслідуванням Фалуньгун в Китаї. Він сердечно привітав учасників свята. «Щоразу, зустрічаючись з послідовниками Фалунь Дафа, я відчуваю до них повагу. Принцип “Істина-Доброта-Терпіння” – це те, чому ми повинні слідувати. Наше суспільство має потребу в цьому», – сказав він.

Мер міста Хун Мінцзян: «Принцип "Істина-Доброта-Терпіння" - це те, чому ми повинні слідувати. Наше суспільство має потребу в цьому»
Мер міста Хун Мінцзян: «Принцип “Істина-Доброта-Терпіння” – це те, чому ми повинні слідувати. Наше суспільство має потребу в цьому»

Мер Хун подякував послідовників за їх прекрасні виступи: «Кожен був сповнений енергії і щасливий. Я думаю, що все це завдяки принципу “Істина-Доброта-Терпіння”. Їх посмішки висловлюють щирість і милосердя. Вони є зразком для нас». «Хоча я не займаюся Фалуньгун, але у мене дуже приємне враження від практики. Послідовники Фалунь Дафа намагаються внести позитивний і благотворний вклад в наше суспільство. У Китаї ці люди не відрікаються від своїх переконань навіть перед обличчям жорстоких переслідувань. Мене захоплює їх стійкість духу», – додав він.

Доктор Чан, місцевий лікар, який спостерігав за парадом, сказав: «У мене є родичі, які займаються Фалунь Дафа. Вони дуже добрі і відповідальні люди. Принцип “Істина-Доброта-Терпіння” приносить користь нашому суспільству. Комуністичній партії не слід придушувати цю практику. Я був дуже обурений, коли зустрів тут, на Тайвані, кількох поплічників компартії Китаю, які гнобили послідовників Фалунь Дафа. Кожен раз, коли я читаю такі новини, мені хочеться допомогти практикуючим Фалуньгун. Прихильникам Фалунь Дафа неприйнятно насильство, і вони не відповідають ударом на удар, тому наші поліцейські повинні захищати їх».

Джерело: http://faluninfo.ru/news/support/taiwan/3573.html

Підписати петицію

Негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.

635 signatures

ПЕТИЦІЯ

Ми, що нижче підписалися, стурбовані свідченнями про насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун в Китаї. Ми усвідомлюємо, що ці злочини є безпрецедентними і винятковими за своєю жорстокістю, а також що практикуючі Фалуньгун є основними жертвами цих злочинів проти людяності. Ми сподіваємося, що, зупинивши насильницьке вилучення органів у практикуючих Фалуньгун, ми припинимо подібну практику щодо інших груп, які теж стали жертвами цих злочинів у Китаї: уйгурів, тибетців і послідовників домашніх християнських церков. Тому ми звертаємося з проханням до організацій з прав людини:

1. Закликати Китай негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.
2. Ініціювати розслідування, результатом якого буде притягнення до відповідальності тих, хто залучений в ці злочини проти людяності.
3. Закликати китайську владу негайно припинити жорстоке переслідування Фалуньгун, яке є основною причиною насильницького вилучення органів у практикуючих.

[signature]

Поділіться з друзями: