У Чорноморську пройшли масові заходи послідовників Фалунь Дафа

У період з 3 по 14 серпня 2020 року в курортному місті Чорноморськ, розташованому неподалік від Одеси, відбулися масові заходи практикувальників Фалунь Дафа. Сюди приїхали послідовники Фалуньгун з Одеси, Краматорська і Дніпра, щоб розповісти жителям і гостям міста про цю практику, показати вправи і розповісти про жорстокі репресії у Китаї їх однодумців. Заходи проводилися на Набережній, неподалік від центрального входу до Приморського парку.

У курортний сезон до Чорноморська приїжджають люди з різних куточків світу, тому про практику Фалунь Дафа дізналися багато жителів самого міста, а також приїжджі гості цього регіону. На заходах послідовники Фалунь Дафа демонстрували вправи і пропонували почитати інформаційні матеріали про практику. Деякі з глядачів захотіли також самі спробувати помедитувати.

Масові заходи послідовників Фалунь Дафа у Чорноморську, серпень 2020р. (Фото: fofg.in.ua)
Масові заходи послідовників Фалунь Дафа у Чорноморську, серпень 2020р. (Фото: fofg.in.ua)

Відгуки глядачів про систему самовдосконалення Фалунь Дафа

Літня подружня пара, дізнавшись про основні принципи Фалуньгун Істина-Доброта-Терпіння, сказала, що практикувальники Фалунь Дафа сіють добро в суспільстві і що це дуже важливо для всіх людей.

Мешканка Чорноморська сказала, що сама раніше теж займалася цігун і зараз теж хотіла б продовжити практикувати за якоюсь системою, тому з інтересом поставилася до практики цігун Фалунь Дафа.

Мешканка Чорноморська Люба, дізнавшись на заході про основні принципи Фалунь Дафа Істина-Доброта-Терпіння, сказала, що їй в той день понад усе не вистачало Терпіння і прощення, тому що день для Люби за її словами виявився дуже важким і вона взяла інформаційні матеріали про Фалуньгун щоб більше дізнатися про цю практику цігун.

Виконання практикувальниками вправ Фалуньгун на заходах (Фото: fofg.in.ua)
Виконання практикувальниками вправ Фалуньгун на заходах (Фото: fofg.in.ua)

80-річний житель Чорноморська Олександр також захотів навчитися вправам з метою оздоровлення. Практикувальник навчив його кільком вправам Фалуньгун і сказав йому, що крім виконання вправ важливо також читати Книгу «Чжуань Фалунь», в якій викладено принципи самовдосконалення цієї системи цігун і покращувати природу своїх думок відповідно до принципів Істина-Доброта-Терпіння й показав у газеті сайт falundafa.org, на якому можна прочитати цю Книгу.

Юнак з Чернівців Влад, побачивши емблему Фалунь зі свастикою, поцікавився, чи має вчення Фалунь Дафа зв’язок з Індією. Практикувальник йому відповів, що Фалунь Дафа походить з Китаю і знак свастика дуже стародавній та присутній в багатьох культурах різних народів світу.

Медитація за системою цігун Фалунь Дафа (Фото: fofg.in.ua)
Медитація за системою цігун Фалунь Дафа (Фото: fofg.in.ua)

Руслана з Чернівців, побачивши на заході практикувальників, які медитували за Фалунь Дафа, була захоплена тим, що в наш час є люди, що займаються самовдосконалюванням, які знаходять час для медитації та не соромляться цим займатися.

Валентина з Чорноморська, коли прочитала на одному з плакатів принципи Фалунь Дафа Істина-Доброта-Терпіння, сказала: «чого дійсно не вистачає всім нашим людям, так це доброти».

Молодий чоловік сказав, що ніколи не займався цігун і хотів би спробувати вивчити вправи цігун Фалунь Дафа. Практикувальники навчили його всіх вправ і подарували Книгу «Фалуньгун».

Відгуки глядачів про репресії Фалунь Дафа у Китаї

Молода пара Олександр і Дарина приїхали до Чорноморська з Одеси. Олександр сказав, що вже чув про репресії і поцікавився у практикувальника, чому саме послідовників Фалунь Дафа так жорстоко переслідують у Китаї. Практикувальник пояснив йому, що атеїстичний комуністичний режим завжди переслідував інші вчення та ідеології, які заважають їй контролювати розум людей; крім того Цзян Цземінь почав заздрити популярності цієї практики, тому коли Фалуньгун широко поширився в Піднебесній, почалися гоніння.

Молода жінка Віра приїхала з дочкою з Луганської області до Чорноморська для відпочинку. Вона сказала, що на акції її привабили лотоси. Дізнавшись про репресії, Віра поцікавилася, як світ бореться з насильницьким вилученням органів у Китаї у послідовників Фалунь Дафа, також вона додала, що цього не повинно відбуватися і це негайно потрібно зупинити. Віра додала, що із задоволенням хотіла б спробувати вивчити вправи і позайматися Фалуньгун.

Люди читають плакати, беруть інформаційні матеріали про Фалунь Дафа та дізнаються правди про репресії у Китаї послідовників Фалуньгун з боку комуністичного режиму (Фото: Fofg.in.ua)
Люди читають плакати, беруть інформаційні матеріали про Фалунь Дафа та дізнаються правди про репресії у Китаї послідовників Фалуньгун з боку комуністичного режиму (Фото: Fofg.in.ua)

Олександр з Білої церкви сказав, що вже дізнався про насильницьке видаляння органів у послідовників Фалуньгун у Китаї комуністичним режимом та підписав петицію на підтримку практикувальників, коли перебував у Києві. Він додав, що завжди робить перепост у соцмережах публікацій на цю тему.

Світлана з Донецька, уважно вислухавши практикувальника інформацію про репресії й насильницьке видаляння органів, була здивована і побажала учням Дафа успіхів і щоб Бог допомагав їм.

Яна з Чорноморська, гуляючи по Набережній з донькою, зацікавилася вмістом плакатів на заході. Дізнавшись про насильницьке видаляння органів у Китаї у послідовників Фалуньгун, вона не могла повірити, що таке відбувається зараз і сказала: «Як таке взагалі може бути в наш час?».