У Дніпрі пройшов вечір пам’яті загиблих учнів Фалуньгун у Китаї

19 липня 2020 року практикувальники Фалунь Дафа Дніпра вийшли на Набережну міста, щоб провести вечір пам’яті загиблих від репресій учнів Фалунь Дафа у Китаї. Вже 21 рік тривають ці жорстокі репресії над послідовниками Фалуньгун з боку комуністичного режиму. Саме 20 липня 1999 року учнів Фалуньгун поліціянти під наказом тодішнього генсека Цзян Цземіня почали запроторювати у в’язниці та піддавати тортурам з метою змусити їх відмовитися від практики. 

У Дніпрі пройшов вечір пам'яті загиблих учнів Фалуньгун у Китаї
У Дніпрі пройшов вечір пам’яті загиблих учнів Фалуньгун у Китаї (фото: fofg.in.ua)

На акції практикувальники виконували вправи, спілкувалися з глядачами, розповідаючи про практику Фалунь Дафа, про принципи Істина-Доброта-Терпіння цієї школи цігун та про репресії у Китаї.

На акції чоловік-військовослужбовець середнього віку із західної частини України сказав, що, проходячи повз місця проведення акції, його увагу привернуло поле енергії та музика для вправ Фалуньгун. Дізнавшись від практикувальників про принципи Істина-Доброта-Терпіння чоловік додав, що кожна людина повинна відповідати їм. І якби не треба було від’їжджати з міста, то він приєднався б до практикувальників Фалуньгун виконувати вправи.

Дівчинка підліткового віку гуляючи з батьком по Набережній, побачила учнів Фалунь Дафа, що сидять у медитації, і теж захотіла помедитувати. Практикувальниця дала їй килимок і показала, як потрібно правильно виконувати цю вправу. Після медитації дівчинка запитала, чи є ще вправи в практиці Фалуньгун. Практикувальники показали їй інші вправи Фалунь Дафа і подарували паперовий лотос, на листівці якого є стисла інформація про Фалуньгун та сайт з відео для вивчення вправ. Практикувальники сказали дівчинці, що зайшовши на цей сайт, можна вивчити всі вправи Фалуньгун.

Дівчинка Тетяна підліткового віку теж захотіла помедитувати за Фалуньгун
Дівчинка Тетяна підліткового віку теж захотіла помедитувати за Фалуньгун (фото: fofg.in.ua)

Один молодий чоловік до спілкування з практикувальником на акції вже чув про репресії Фалунь Дафа у Китаї, але був здивований, що вони тривають досі, вже 21 рік, і запитав, чому ж у Китаї учнів Фалунь Дафа компартія піддає таким суворим тортурам. Послідовник Фалуньгун розповів про злісну атеїстичну сутність комунізму, в якій країні б він не був і чоловік погодився, додавши, що компартія Китаю, дійсно, є злим культом.