Сотні політиків із 30 країн світу виступають проти репресій Фалуньгун у Китаї

Понад 600 політиків із 30 країн світу підписали колективний лист, де засуджують  переслідування в КНР. 21 рік тому компартія Китаю розпочала масштабні репресії щодо мирної духовної практики Фалуньгун.

 

Також у США більш як тридцять законодавців написало офіційні листи, у яких висловили підтримку цій духовній практиці і подякували її прихильникам за відстоювання свободи віри.

У Китаї практикувальникам Фалуньгун із 1999 року загрожує незаконне ув’язнення, тортури й навіть смерть. Торік незалежний трибунал у Лондоні підтвердив, що влада КНР насильно вирізала органи в прихильників Фалуньгун у місцях позбавлення волі заради прибутку й робить це й досі.

Мирна акція протесту практикувальників Фалуньгун у Лондоні, 2020р. (Скріншот: NTD TV)

На початку 90-х років державні ЗМІ КНР хвалили практику за її оздоровчий ефект. Переслідування розпочав колишній генсекретар КПК Цзян Цземінь, оскільки побачив, що людей, які практикують Фалуньгун, стало більше, ніж членів китайської компартії.

«Комуністичний Китай — це найбільша загроза релігійній свободі у світі», — зазначив комісар США з міжнародної релігійної свободи Гарі Бауер.

Міністр закордонних справ Великої Британії Домінік Рааб зазначив, що в Китаї релігійні переслідування мають величезні масштаби: «Ми глибоко стурбовані репресіями в Китаї щодо християн, мусульман, буддистів, практикувальників Фалуньгун та інших груп через їхнє віросповідання чи релігійну належність. Нас також турбує новий закон про національну безпеку (в Гонконзі). Ми вважаємо, що через нього утиски лише посиляться».

Посол США з питань міжнародної релігійної свободи Сем Браунбек також записав відеозвернення в підтримку Фалуньгун: «Нехай 2021-й стане не 22-м роком, коли ми визнаємо репресії, а першим роком, коли ми визнаємо право людей, що займаються Фалуньгун, і всіх жителів Китаю дотримуватися своєї віри без перешкод».

Фалуньгун, або Фалунь Дафа — це духовна практика, яка містить медитативні вправи й вчення, засноване на принципах Істина, Доброта, Терпіння.

На піку популярності в Китаї Фалуньгун займалося приблизно 70 мільйонів осіб. Сьогодні люди, які практикують цей різновид традиційного цігуну є більш ніж у 110 країнах світу.

_____

Джерело: The Epoch Times

Більше відео.