У Києві практикуючі Фалуньгун відзначили Всесвітній день Фалунь Дафа

Починаючи з 2005 року, 13 травня уважається Всесвітнім днем Фалунь Дафа. В багатьох містах світу у цей час проходять паради, мітинги, виступи практикуючих Фалуньгун з Небесними драконами, танці в костюмах фей та ін. Практикуючі Києва 12 травня 2019 року також відзначили на Хрещатику наступаюче свято Фалунь Дафа. Яскраві костюми дівчат-фей, які розказували про практику людям, що проходили повз місце акції, приводили всіх у радісний настрій і сприяли більш відвертій і зацікавленій розмові про Фалунь Дафа.

У Києві практикуючі Фалуньгун відзначили Всесвітній день Фалунь Дафа
У Києві практикуючі Фалуньгун відзначили Всесвітній день Фалунь Дафа

“Яку добру справу ви робите!” – почула у розмові з гостею міста одна з фей після роз’яснення фактів про репресії Фалунь Дафа у Китаї. А запальне “Фалунь Дафа -хао!” (перекл. “Фалунь Дафа несе добро!”, прим. ред.) підхоплювали за барабанщиками не тільки послідовники Фалуньгун Києва, а й люди, що стояли навколо. Вони посміхалися і раділи бачачи, як старанно і з повною віддачею барабанщики виконували цю композицію.

Виконання другого комплексу вправ Фалуньгун. Медитація
Виконання другого комплексу вправ Фалуньгун. Медитація

Китайський синьо-золотий Дракон грайливо і ніжно захоплював за собою, всі люди знімали його чудовий танець на відео, діти простягали ручки, щоб торкнутися його. А практикуючі Дафа зупинялися в танці і приділяли увагу кожному, хто хотів “поспілкуватися” з Драконом або помацати його золоту перлину.

 Китайський синьо-золотий Дракон грайливо і ніжно захоплював за собою
Китайський синьо-золотий Дракон грайливо і ніжно захоплював за собою

За столиком з навчання мистецтву створення лотоса із паперу йшла тиха бесіда про вічні цінності Всесвіту, про Істину Доброту Терпіння, про красу Фалунь Дафа, красу, яку носить у собі кожен, хто вдосконалюється за Фалуньгун.

Майстер-клас практикуючих Фалуньгун з виготовлення паперових лотосів
Майстер-клас практикуючих Фалуньгун з виготовлення паперових лотосів

Все було гармонійно і чудово, від вправ і до самого останнього – загальної фотографії на пам’ять. Небо сяяло Сонцем, а серця людей наповнювалися добром і чистотою, які дарували киянам і гостям міста послідовники Фалунь Дафа м.Києва, як подарунок наступаючого Всесвітнього Дня Фалунь Дафа.

Виконання п'ятого комплексу вправ Фалуньгун. Медитація
Виконання п’ятого комплексу вправ Фалуньгун. Медитація
Загальна фотографія на пам'ять послідовників Фалунь Дафа
Загальна фотографія на пам’ять послідовників Фалунь Дафа

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/falundafa/domains/fofg.in.ua/public_html/wp-content/plugins/speakup-email-petitions/includes/class.petition.php on line 307

Підписати петицію

Негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.

663 signatures

ПЕТИЦІЯ

Ми, що нижче підписалися, стурбовані свідченнями про насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун в Китаї. Ми усвідомлюємо, що ці злочини є безпрецедентними і винятковими за своєю жорстокістю, а також що практикуючі Фалуньгун є основними жертвами цих злочинів проти людяності. Ми сподіваємося, що, зупинивши насильницьке вилучення органів у практикуючих Фалуньгун, ми припинимо подібну практику щодо інших груп, які теж стали жертвами цих злочинів у Китаї: уйгурів, тибетців і послідовників домашніх християнських церков. Тому ми звертаємося з проханням до організацій з прав людини:

1. Закликати Китай негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.
2. Ініціювати розслідування, результатом якого буде притягнення до відповідальності тих, хто залучений в ці злочини проти людяності.
3. Закликати китайську владу негайно припинити жорстоке переслідування Фалуньгун, яке є основною причиною насильницького вилучення органів у практикуючих.

[signature]

Поділіться з друзями: