У Бердянську пройшла виставка «Мистецтво «Чжень Шань Жень»

Міжнародна художня виставка «Мистецтво «Чжень Шань Жень» з 17 по 27 жовтня пройшла в центрі Бердянська, в міському художньому музеї ім. І.І.Бродського. «Чжень Шань Жень» в перекладі з китайської: «Істина Доброта Терпіння».
Виставка привернула увагу людей різного віку: і дорослих, і дітей. Експозицію відвідали також представники місцевих ЗМІ, відобразивши всі ці події у своїх відеорепортажах та статтях. Щодня ознайомитися з картинами китайських майстрів приходили понад 200 осіб.

У Бердянську пройшла виставка «Мистецтво «Чжень Шань Жень»
У Бердянську пройшла виставка «Мистецтво «Чжень Шань Жень»

Що об’єднало 12 осіб у таке співтовариство? Всі вони стали на шлях удосконалення себе за давньою системою Фалуньгун, або Фалунь Дафа. Вищі принципи цієї практики – «Істина, Доброта, Терпіння». Вони і визначили назву експозиції.
«На картинах також зображені послідовники цього вчення, – розповідає координатор виставки. – Художники вклали ці принципи у свої полотна. Кожна з картин містить у собі глибоку думку». Вона додала, що ця виставка – ювілейна, 30-а в Україні.

Майже всі живописні полотна написані у стилі «New Renessans» (Нове Відродження). І тільки 3-4 картини були виконані у традиційній китайській манері.
На виставці працювали гіди, вони розкривали внутрішній зміст і історію створення кожної картини. Екскурсоводи знайомили відвідувачів із життєвим шляхом художників, який відображається в живописному творі.

У Бердянську пройшла виставка «Мистецтво «Чжень Шань Жень»

«Чжень Шань Жень» в перекладі з китайської: «Істина Доброта Терпіння»
«Чжень Шань Жень» в перекладі з китайської: «Істина Доброта Терпіння»

 

Багато відвідувачів залишали у Книзі відгуків своє враження. Ми наведемо кілька прикладів:
«Спасибі велике за те, що нагадуєте, що окрім користолюбства та зла є світ добра і краси. Удачі всім, хто організовує такі виставки. Допомагайте людям стати добрішими і світлішими».

«Спасибі за те, що несете світло та нові знання миру й добра».

«Ця екскурсія дала мені надію, легкий подих Віри в людство, в його відродження. Я вважаю, головне – бачити межі і слухати самого себе. Чудова виставка і прекрасні екскурсоводи. Я відчула і перейнялася атмосферою умиротворення і воз’єднання з природою ».

Майже всі живописні полотна написані у стилі «New Renessans» (Нове Відродження)
Майже всі живописні полотна написані у стилі «New Renessans» (Нове Відродження)

«Висловлюю подяку за можливість відвідування виставки та прекрасно проведену екскурсію». Садовін А.Н.

«Велика подяка за організацію виставки, за прекрасну екскурсію і відкриття істини в боротьбі за духовність. Дякую художників за їх мужність, прекрасну чисту духовну творчість, за світло і надію. Істина, чистота, духовність восторжествують ».

«Спасибі за те, що несете світло та нові знання миру й добра»
«Спасибі за те, що несете світло та нові знання миру й добра»

«Познайомившись із виставкою картин китайських художників «Істина Доброта Терпіння», ми відкрили для себе цілий пласт життя Китаю, про який ми практично нічого не знали. Сказати про те, що картини прекрасно написані, захоплюють, – це дуже мало. Чудово! Хочемо висловити подяку музею, зокрема директору і екскурсоводу за те, що вони як Світоч у світі прекрасного, тобто вогонь, що кличе до прекрасного. Виставка змусила задуматися, що людина живе не тільки для того, щоб їсти, спати і т.д., а й думати, міркувати і щось робити». Караченцева А.Є., Бєлова Тетяна Ю.

Підписати петицію

Негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.

636 signatures

ПЕТИЦІЯ

Ми, що нижче підписалися, стурбовані свідченнями про насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун в Китаї. Ми усвідомлюємо, що ці злочини є безпрецедентними і винятковими за своєю жорстокістю, а також що практикуючі Фалуньгун є основними жертвами цих злочинів проти людяності. Ми сподіваємося, що, зупинивши насильницьке вилучення органів у практикуючих Фалуньгун, ми припинимо подібну практику щодо інших груп, які теж стали жертвами цих злочинів у Китаї: уйгурів, тибетців і послідовників домашніх християнських церков. Тому ми звертаємося з проханням до організацій з прав людини:

1. Закликати Китай негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.
2. Ініціювати розслідування, результатом якого буде притягнення до відповідальності тих, хто залучений в ці злочини проти людяності.
3. Закликати китайську владу негайно припинити жорстоке переслідування Фалуньгун, яке є основною причиною насильницького вилучення органів у практикуючих.

[signature]

Поділіться з друзями: