Сідней, Австралія. Фалуньгун тепло зустрічають на вуличному фестивалі

(Minghui.org) 27 жовтня 2017 року практикуючих Фалуньгун запросили представити практику медитації на щорічному вуличному фестивалі Халдон у Лакемба. Розташоване в південно-західній частині Сіднея, передмістя Лакемба є центром бізнесу і політики цього регіону. Більше 30 000 глядачів відвідали святкування, включаючи етнічні групи з Греції, Італії та Лівану.

Практикуючі Фалуньгун беруть участь у вуличному фестивалі Халдон в Лакемба
Практикуючі Фалуньгун беруть участь у вуличному фестивалі Халдон в Лакемба
Виступ групи барабанщиків, що складається з практикуючих Фалуньгун
Виступ групи барабанщиків, що складається з практикуючих Фалуньгун

Глядачі заходу тепло аплодували групі барабанщиків, що складається з практикуючих. Багато людей фотографували їх і брали інформаційні матеріали Фалуньгун. Пізніше деякі з них підходили до кіоску практикуючих, щоб вивчити вправи. Організатор цього святкування запросив практикуючих продемонструвати вправи Фалуньгун під час майбутніх заходів.

Кеті Мартін раніше вже чула про переслідування Фалуньгун у Китаї, і сподівається, що ці репресії незабаром припиняться
Кеті Мартін раніше вже чула про переслідування Фалуньгун у Китаї, і сподівається, що ці репресії незабаром припиняться

Телевізійний канал South Asian Global TV Channel висвітлив демонстрацію вправ Фалуньгун і показав інтерв’ю з практикуючою. Практикуюча Цзен розповіла про користь Фалуньгун для здоров’я і суспільства і сказала, що керівними принципами цієї практики є: Істина, Доброта, Терпіння.

Репортер із радістю дізнався, що практикуючі безкоштовно навчають вправам, а книги Фалунь Дафа можна безкоштовно прочитати онлайн і завантажити з Інтернету. Він запитав про час проведення занять і місце розташування місцевого майданчика для колективного виконання вправ, щоб проінформувати глядачів.

Тереза Волл
Тереза Волл

Тереза Волл, якій за 70, раніше практикувала Фалуньгун. «Ця практика давала мені багато енергії, і я могла зробити багато справ. Крім того, мій високий кров’яний тиск також зник», – сказала вона. Переглянувши демонстрацію вправ Фалуньгун, вона взяла інформаційні матеріали і сказала, що приєднається до практикуючих на майданчику для колективної практики.

Пола Вільям сказав, що йому подобаються принципи: Істина, Доброта, Терпіння
Пола Вільям сказав, що йому подобаються принципи: Істина, Доброта, Терпіння

Пола Вільям був вражений плавними рухами вправ. «Мені подобається поле енергії тут, – сказав він. – Воно таке чисте, і я думаю, що воно, ймовірно, прийшло з Небес ». У минулому він знайомився з багатьма практиками медитації, але вважає, що Фалуньгун є унікальною практикою.

«Це принесе хороші зміни нашому суспільству, – додав він. – Особливо принципи Фалуньгун: Істина, Доброта, Терпіння. Я вірю, що Боги хочуть, щоб ми йшли за ними».

 

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2017/11/4/1142228.html

Підписати петицію

Негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.

636 signatures

ПЕТИЦІЯ

Ми, що нижче підписалися, стурбовані свідченнями про насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун в Китаї. Ми усвідомлюємо, що ці злочини є безпрецедентними і винятковими за своєю жорстокістю, а також що практикуючі Фалуньгун є основними жертвами цих злочинів проти людяності. Ми сподіваємося, що, зупинивши насильницьке вилучення органів у практикуючих Фалуньгун, ми припинимо подібну практику щодо інших груп, які теж стали жертвами цих злочинів у Китаї: уйгурів, тибетців і послідовників домашніх християнських церков. Тому ми звертаємося з проханням до організацій з прав людини:

1. Закликати Китай негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.
2. Ініціювати розслідування, результатом якого буде притягнення до відповідальності тих, хто залучений в ці злочини проти людяності.
3. Закликати китайську владу негайно припинити жорстоке переслідування Фалуньгун, яке є основною причиною насильницького вилучення органів у практикуючих.

[signature]

Поділіться з друзями: