Практикуючі Фалунь Дафа знайомлять жителів Запоріжжя і Маріуполя з медитаціями

У першій половині серпня 2016 р мешканці вищевказаних українських міст мали можливість спостерігати в центральних частинах своїх мегаполісів виконання медитації Фалунь Дафа людьми в традиційних китайських костюмах, слухати музику «китайських барабанщиків», спостерігати танець «Лотос» у виконанні «Небесної Феї».

Фото
Медитація Фалунь Дафа в Маріуполі
Медитація Фалунь Дафа в Маріуполі

Традиційні китайські костюми – це зручний, легкий одяг з шовку, який часто люди в Китаї одягають для практики цігун у парках. «Китайський барабан» – ще один аспект китайської культури. З давніх-давен китайські селяни для очищення сільськогосподарських полів від злих духів і отримання хорошого врожаю били в китайський барабан і вірили, що це очищає простори від всього негативного (іст. довідка). Танець «Лотос» був складений практикуючою Фалунь Дафа в знак вдячності і поваги до практики за поліпшення її здоров’я і самопочуття в ході самовдосконалення.

Крім приємних для очей картин були також і плакати, що розкривають факти жорстоких репресій послідовників Фалунь Дафа в Китаї з боку компартії. Мешканці Запоріжжя та Маріуполя також мали можливість прямо на акціях підписати петицію в ООН проти насильницького вилучення органів у послідовників Фалуньгун у Китаї.

Ну і звичайно ж практикуючі Фалуньгун пропонували перехожим почитати газету і флаєрс про цю систему вдосконалення і тим самим більш детально ознайомитися з нею.

У колективних заходах брали участь учні Фалунь Дафа з м. Дніпра, м. Запоріжжя, м. Бахмач, м. Краматорська.

На заходах деякі люди проявляли жвавий інтерес до медитації і питали: «А де в нашому місті проводяться заняття Фалуньгун? Куди можна прийти попрактикувати медитації? ». І якщо в Запоріжжі вже є група практикуючих Фалуньгун, то в Маріуполі вона ще не сформувалася. Тому учні оптимістично відповідали: «Поки що в Маріуполі послідовників Фалунь Дафа немає. Будьте першими! ».

Що ж, подивимося. Може бути і в м. Маріуполі в недалекому майбутньому з’являться послідовники Фалуньгун. Принаймні, хотілося б на це сподіватися.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/falundafa/domains/fofg.in.ua/public_html/wp-content/plugins/speakup-email-petitions/includes/class.petition.php on line 307

Підписати петицію

Негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.

664 signatures

ПЕТИЦІЯ

Ми, що нижче підписалися, стурбовані свідченнями про насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун в Китаї. Ми усвідомлюємо, що ці злочини є безпрецедентними і винятковими за своєю жорстокістю, а також що практикуючі Фалуньгун є основними жертвами цих злочинів проти людяності. Ми сподіваємося, що, зупинивши насильницьке вилучення органів у практикуючих Фалуньгун, ми припинимо подібну практику щодо інших груп, які теж стали жертвами цих злочинів у Китаї: уйгурів, тибетців і послідовників домашніх християнських церков. Тому ми звертаємося з проханням до організацій з прав людини:

1. Закликати Китай негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.
2. Ініціювати розслідування, результатом якого буде притягнення до відповідальності тих, хто залучений в ці злочини проти людяності.
3. Закликати китайську владу негайно припинити жорстоке переслідування Фалуньгун, яке є основною причиною насильницького вилучення органів у практикуючих.

[signature]

Поділіться з друзями: