Де ж лотоси?

«А де нині наші лотоси?», «Куди поділися лотоси? Чому ми їх уже не бачимо?»…

Ось такі запитання передбачають практикувальники Фалуньгун після завершення акції «Квітки лотоса» в кожному з міст, де вона проводилася. Адже скільки докладено зусиль, скільки вкладено душі в процес організації кожного із заходів! І все заради того, щоб нагадати якомога більшій кількості людей про важливість духовної чистоти, важливість духовного вдосконалення. Бо ж саме з турботою про незаплямованість, з постійним процесом невпинного удосконалення душі асоціювалася квітка лотосу в різних народів Земної Кулі.

Практикувальники Фалуньгун постаралися зробити квітки лотосу сяйними
Практикувальники Фалуньгун постаралися зробити квітки лотосу сяйними

Можна також запитати: чи простий це збіг обставин, що до пелюсток квітки лотоса практично не налипає ніякий бруд, і що на темну пору доби ця квітка щільно стуляє свої пелюстки й занурюється під воду; а там, у товщі води, вона продовжує генерувати тепло настільки сильно, що жодна з комах, яка опинилася всередині закритої квітки, не сміє завмерти, — а й далі збирає нектар.

Практикувальники Фалуньгун постаралися зробити квітки лотосу сяйними – тут уже мається на увазі духовний чинник. Але саме тому, напевно, що в цьому випадку віддзеркалюється реальний стан речей – ілюміновані квітки лотосу настільки сильно приваблюють зір, настільки сильно привертають до себе людську увагу!

Різноколірні стовпчики світла з установлених шеренгами макетів квітки лотоса зміцнили урочисту святковість останніх літніх вечорів 2017 року у двох загальновідомих туристичних центрах Західноукраїнського регіону: місті Львів та місті Івано-Франківськ.

Віктор Гаврилів, практикувальник Фалуньгун з Західноукраїнського регіону.

Підписати петицію

Негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.

638 signatures

ПЕТИЦІЯ

Ми, що нижче підписалися, стурбовані свідченнями про насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун в Китаї. Ми усвідомлюємо, що ці злочини є безпрецедентними і винятковими за своєю жорстокістю, а також що практикуючі Фалуньгун є основними жертвами цих злочинів проти людяності. Ми сподіваємося, що, зупинивши насильницьке вилучення органів у практикуючих Фалуньгун, ми припинимо подібну практику щодо інших груп, які теж стали жертвами цих злочинів у Китаї: уйгурів, тибетців і послідовників домашніх християнських церков. Тому ми звертаємося з проханням до організацій з прав людини:

1. Закликати Китай негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.
2. Ініціювати розслідування, результатом якого буде притягнення до відповідальності тих, хто залучений в ці злочини проти людяності.
3. Закликати китайську владу негайно припинити жорстоке переслідування Фалуньгун, яке є основною причиною насильницького вилучення органів у практикуючих.

[signature]

Поділіться з друзями: