Член парламенту Канади закликає накласти санкції на китайських посадових осіб, які брали участь у приховуванні інформації про пандемію COVID-19, застосувавши до них «Глобальний закон Магнітського»

Джеймс Безан, член парламенту і тіньовий міністр національної оборони Канади, заявив у недавньому інтерв’ю газеті The Epoch Times, що канадському уряду слід накласти санкції на «чиновників комуністичного уряду Китаю, які брали участь у приховуванні інформації про пандемію COVID-19 в Ухані», застосувавши до них «Глобальний закон Магнітського».
Член парламенту Безан закликає уряд Канади розібратися в приховуванні інформації китайськими чиновниками й в тому, як вони «брехали своїм громадянам і всьому світу».

Член парламенту Джеймс Безан
Член парламенту Джеймс Безан

Член парламенту Канади Безан також засудив компартію Китаю (КПК) за те, що вона змусила замовкнути людей, які першими забили на сполох і намагалися попередити про спалах нового коронавірусу. Він зазначив, що тих, «хто намагався сказати правду владі» і «наполягав на тому, що слід попередити своїх громадян і весь світ про небезпеку COVID-19», раптово змусили замовкнути.
«Ми не знаємо, де вони знаходяться. Ми не знаємо, що з ними сталося, і підозрюємо найгірше. Комуністичний режим повинен понести відповідальність перед світом за втрачені життя, а також за фінансовий збиток, нанесений світовій економіці через приховування ними інформації.
“Глобальний закон Магнітського” надає уряду Канади інструмент, за допомогою якого можна заборонити корумпованим іноземним чиновникам використовувати Канаду як притулку для свого статку і членів своїх сімей, в той час як вони зловживають службовим становищем стосовно громадян своєї країни», — сказав член парламенту Безан.

Член парламенту Пітер Кент: «Канаді необхідно переглянути свої відносини з КПК»
Член парламенту Пітер Кент

Член парламенту Пітер Кент

Також в інтерв’ю для газети The Epoch Times, Пітер Кент, канадський член парламенту і тіньовий міністр з питань імміграції, біженців та громадянства, сказав, що, хоча «світ стурбований ситуацією з пандемією COVID-19, важливо пам’ятати про те, що багато з елементів, які зробили цю пандемію такою серйозною і трагічно смертельною, є результатом тієї ж репресивної, жорстокої, смертоносної й безжальної політики комуністичного режиму у Пекіні».
Він закликав міжнародну спільноту використовувати інформацію і торговельні відносини, щоб зруйнувати червону стіну Китаю.
Посилаючись на приклад розпаду Радянського Союзу, він сказав: «Ізоляція за часів холодної війни та неймовірні витрати, пов’язані з підтриманням цієї ізоляції Радянським Союзом, розорили Радянський Союз. Так що в основному країни, демократичні держави повинні почати говорити, використовуючи терміни міжнародної торгівлі: якщо ви не поважаєте справедливі угоди, ми не будемо торгувати з вами».
Він також підкреслив, що важливо «довести до свідомості тих, хто знаходиться при владі в Пекіні, що світ більше не потерпить цього агресивного, що порушує права людини, члена міжнародної спільноти» і що «інформація і соціальні мережі, які іноді більше, іноді менше ефективно блокуються у Китаї, повинні працювати активніше».
«Канаді необхідно переглянути свої відносини з КПК і керівниками влади у Пекіні», — додав він.

Член парламенту Гарнетт Дженуіс: «Ми не повинні поступатися своїми моральними цінностями» у відносинах з КПК

Член парламенту Гарнетт Дженуіс
Член парламенту Гарнетт Дженуіс

Гарнетт Дженуіс, член парламенту і тіньовий міністр з мультикультуралізму і канадсько-китайських відносин, сказав у інтерв’ю газеті The Epoch Times, що, на його думку, Канада повинна змінити свої пріоритети й бути обережною у стосунках з КПК.
Він піддав особливій критиці нинішній уряд за те, що він ставить під загрозу моральні цінності Канади при веденні бізнесу з КПК, особливо це стосується доступу китайської телекомунікаційної ІТ-корпорації Huawei до будівництва мереж 5G.
«Сильна економіка виникає з надання людям свободи жити своїм звичайним життям, властивим людській природі, без втручання держави», — сказав член парламенту Дженуіс.
Я сподіваюся, що все більше з нас у першу чергу будуть розглядати загрозу безпеці, думаючи про економічні відносини та торгівлю з Китаєм, — попередив член парламенту Дженуіс. — У той час як попередній уряд дотримувався таких застережень, нинішній уряд до якоїсь  міри перестав враховувати їх. Надалі нам не потрібно бути наївними й слід визнати інші пріоритети, пов’язані з нашою безпекою дотримуватися обережності».
Дженуіс додав: «Я не думаю, що ми отримали багато користі від того, що поступалися нашими принципами. Деякі люди йдуть на поступки, вважаючи, що якщо ми відсунемо наші цінності на задній план, то зможемо просунути наші інтереси тут. Але ж насправді нічого не вийшло, чи не так? Наші інтереси знаходяться в небезпеці в інших областях в результаті того, що ми поступилися нашими принципами. Я думаю, що строго дотримуватися наших принципів, — це в наших інтересах. І вважаю, що подібна ситуація [пандемія] ще більше підкреслює це».

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2020/5/9/1155131.html