На День Незалежності України практикувальники Фалунь Дафа провели в Дніпрі масові заходи

23 і 24 серпня 2020 року практикувальники Фалуньгун провели на Набережній міста Дніпра святкові масові заходи. На акціях було кілька стендів з інформацією про практику. Так як це було державне свято і вихідний день, багато людей змогли познайомитися з практикою і поспілкуватися з практикувальниками. На жаль у Китаї тривають жорстокі репресії послідовників Фалунь Дафа з боку комуністичної влади, тому на заходах також були стенди з інформацією про насильницьке видаляння органів у Китаї у послідовників Фалуньгун і проводився збір підписів під петицією, що закликає притягнути Цзян Цземіня до суду за вчинення вбивств послідовників Фалунь Дафа у Китаї.

Масові заходи практикувальників Фалунь Дафа у Дніпрі під час святкування Дня Незалежності України (Фото: fofg.in.ua)
Масові заходи практикувальників Фалунь Дафа у Дніпрі під час святкування Дня Незалежності України (Фото: fofg.in.ua)

Багато людей поділилися своїми враженнями на акціях

63-річний житель Дніпра Геннадій розповів, що раніше на попередніх заходах практикувальники вже дали йому інформаційну газету про Фалуньгун і він навіть намагався виконувати вправи цієї системи цігун по фотографіях, наведених в ній у себе вдома. Після того, як він спробував виконати вправи, Геннадій відчув приплив сил і у нього покращився настрій. Геннадій попросив на акції 24 серпня у практикувальника ще 2 газети про Фалуньгун для своєї сестри і дочки і додав, що всі вони втрьох хочуть прийти на пункт практики, щоб почати практикувати.

Молодий чоловік запитав на акції у практикувальника: «У чому полягає суть практики Фалунь Дафа?» Практикувальник пояснив йому, що ця практика складається з виконання 5 енергетичних вправ, 2 з яких – медитації, а також вдосконалювання свого характеру і думок за принципами Всесвіту Істина-Доброта-Терпіння. Молодий чоловік подякував практикувальнику за отриману інформацію і потиснув йому руку.

Медитація за методом Фалунь Дафа (Фото: fofg.in.ua)
Медитація за методом Фалунь Дафа (Фото: fofg.in.ua)

Ще один чоловік, прочитавши інформацію на стенді про насильницьке видаляння органів у практикувальників Фалунь Дафа у Китаї, запитав, як він може допомогти зупинити ці репресії. Практикувальниця сказала йому, що можна підписати петицію для притягнення Цзян Цземіня до суду за вчинення цих злочинів, що молодий чоловік і зробив на акції.

Молода пара Валентина і Влад, довго спостерігали за колективним виконанням вправ на заході, після чого захотіли дізнатися більше про практику і поцікавилися у практикувальниці, де знаходиться пункт практики в місті, а також скільки коштують заняття. Практикувальниця відповіла їм, що заняття безкоштовні в усьому світі і сказала, куди можна прийти вивчити вправи. Вони сказали, що практика Фалунь Дафа їх зацікавила і це як раз те, що їм потрібно.

Спілкування практикувальників Фалуньгун з глядачами (Фото: fofg.in.ua)
Спілкування на заході практикувальників Фалуньгун з глядачами (Фото: fofg.in.ua)

Молодий хлопець, прочитавши інформацію на стендах про репресії, запитав у практикувальниці: «чому в Китаї відбуваються ці репресії і як таке взагалі може бути?» Практикувальниця Фалуньгун відповіла йому, що в Китаї зараз править комуністичний режим, який є атеїстичним, насильницьким і тоталітарним. Також практикувальниця додала, що зараз всі країни світу задають те саме питання і не згодні з цими репресіями. Більш того, конгрес США і Європарламент вже прийняли резолюцію 343 і декларацію, що засуджують ці гоніння в Китаї і вимагають від уряду КНР негайно зупинити ці криваві вбивства.