Зцілення від спадкового захворювання

Почавши займатися духовною практикою Фалунь Дафа в 1997 році, я неодноразово відчувала міць Дафа.

Страждання від хвороби з дитинства

З дитинства я страждала від спадкового захворювання, яке проявлялося у вигляді нападів задухи і тахікардії аж до повної втрати свідомості. Такі напади траплялися один або два рази в рік. Кожен подібний епізод був причиною сильного стресу і великого переляку для моєї сім’ї. Під час одного з таких нападів я втратила свідомість і розбила собі голову, вдарившись об велику банку з маринованими овочами. Навіть зараз я відчуваю вм’ятину на голові, коли чіпаю це місце пальцями. Лікарі були не в змозі поставити діагноз або полегшити мій стан, тому мені просто доводилося жити з цим.

Крім цього, за час навчання в школі я почала страждати від тяжкого хронічного шийного спондильозу, болю в шлунку, хронічного риніту і фарингіту. Болі у шлунку були такими сильними, що мені залишалося лише навалитися на стіл і терпіти біль в холодному поту. Я перепробувала багато різних ліків, однак жодні з них не були ефективними.

 Вступ на шлях вдосконалення за Дафа

В 1997 році я поїхала провідати свою тітку і її родину під час святкування китайського Нового року. Тітка практикує за Фалунь Дафа. Від неї я дізналася про те, що Фалунь Дафа спонукає практикувальників вдосконалювати в собі «Істину, Доброту, Терпіння», робити добро іншим, не шукати слави чи особистої вигоди, а також бути уважним по відношенню до всіх. Крім того, треба було освоїти п’ять нескладних комплексів вправ, які могли допомогти поліпшити здоров’я людини.

Виконання другого комплексу вправ Фалунь Дафа (Фото: www.mirtvoi.com)
Виконання другого комплексу вправ Фалунь Дафа (Фото: www.mirtvoi.com)

В той вечір ми з тіткою дивилися відеолекції Вчителя Лі (засновника Фалуньгун) та всі п’ять комплексів вправ. Перші чотири комплекси я вивчила швидко, переглянувши відео всього один раз. Що стосується п’ятого комплексу, то в перший раз мені вдалося просидіти в позі подвійного лотоса приблизно сорок хвилин.

Раніше я страждала від сильної болі в плечі й руці через хронічний шийний спондильоз. Під час виконання другого комплексу вправ мої плечі і руки горіли від болю, проте я проявила наполегливість і щосили зціпивши зуби продовжила виконувати вправу.

Потім сталося щось непередбачене: невидима, тепла велика рука м’яко підняла мої руки до необхідного рівня. Ще більш дивним було те, що біль у плечах і руках зник, і я з легкістю змогла закінчити цей комплекс. Моє серце перебувало в спокої, а свідомість була вільною від будь-яких думок.

Лише набагато пізніше я дізналася про те, що Вчитель очистив моє тіло і повернув мені хороше здоров’я. Навіть той дивний стан миру і спокою, який я відчула під час своєї першої медитації, був заохоченням Вчителя. Ця практика дала мені те, чого я раніше ніколи не відчувала. Було відчуття, що я чекала цього все своє життя.

На наступний вечір я медитувала сидячи на ліжку тітки, коли почула, як моє серце забилося голосно, як барабан. Через 30 хвилин серце забилось дуже швидко, і я відчула задуху. Повіривши в те, що хвороба повернулася, я лягла на ліжко. Однак після короткого періоду дискомфорту симптоми зникли, і все повернулося до норми. Я розповіла схвильованій тітці про те, що це було схоже на напад, проте більш м’яка версія порівняно з попередніми станами. Тітка почала мене втішати і сказала, що це добра ознака того, що Вчитель таким чином регулює моє тіло. З тих пір спадкове захворювання більше ніколи не поверталося.

 Відчути переваги практики Дафа

Повернувшись додому, я продовжила читати «Чжуань Фалунь» разом з мамою і старшим братом. Мама теж почала щоранку ходити в найближчий парк для участі в колективному виконанні вправ.

Мати раніше страждала від проблем з серцем, підвищеного кров’яного тиску, крововиливів у мозок, нефриту, ревматоїдного артриту, гастриту і різних інших захворювань. Її ліки лежали в різних шафках, висувних ящиках і навіть під ліжком. Батько також страждав від виразкової хвороби шлунка. Під час нападів тільки дуже дорогі японські ліки могли полегшити його біль. Кожна упаковка з семи таблеток коштувала 270 юанів. Крім того, моя спадкова хвороба стала причиною того, що нашій родині доводилося витрачати величезні суми грошей на ліки та медичне обслуговування щомісяця. Як звичайні робітники, що мають низький дохід, мої батьки ледве могли покривати витрати на утримання сім’ї.

Після отримання Закону мати стала старанно виконувати вправи і дотримуватися принципів «Істина, Доброта, Терпіння» у своєму повсякденному житті. Вона стала щасливою і чуйною. Що більш дивно, здоров’я мами покращилося. До початку вдосконалення її губи мали пурпурний відтінок, а колір обличчя був тьмяним і блідим. Вона була не в змозі сісти навпочіпки, а потім піднятися. Після декількох місяців практики її обличчя стало рум’яним, і вона з легкістю почала підніматися по сходах. Мама викинула всі таблетки і перестала приймати ліки.

Наші сусіди стали свідками величезних змін, які відбулися з моєю матір’ю, і почали питати про те, як вона змогла так поліпшити своє здоров’я. Мама розповіла їм про Фалунь Дафа, і деякі з наших сусідів були так вражені цим, що висловили бажання вивчати Дафа.

 

Приблизно в той же час батькові діагностували  асцит  печінки. Побачивши, як поліпшилося здоров’я мами, батько теж вирішив зайнятися практикою. Завдяки цьому, у нього не тільки зник асцит, але також зникли і виразки шлунка. Незважаючи на те, що батьків зріст був 1,75, він важив всього 50 кілограмів, оскільки стан його шлунку не дозволяв йому багато їсти. Після того як почав практикувати Фалунь Дафа, він поправився приблизно на 18 кілограмів, обличчя  стало рум’яне, і витривалість значно посилилася.

У травні 1997 року при підтримці мами і брата я щоранку почала відвідувати колективне виконання вправ у парку. Незважаючи на те, що практикувальники на майданчику для занять не були дуже добре знайомі, але всі вони були ласкаві і доброзичливі по відношенню один до одного. Кожен день після виконання вправ ми збиралися для спільного вивчення Фа. Всі ділилися досвідом вдосконалення та усунення своїх людських пристрастей. Те середовище було воістину чистим, незіпсованим егоїзмом, прагненням до слави та іншими низькими цінностями сучасного суспільства. Як практикувальниця Дафа, я кожен день нагадувала собі про те, що мої слова і дії повинні відповідати принципам «Істина, Доброта, Терпіння».

З часом не тільки покращилося моє здоров’я, але я стала більш відкритою і милосердною. Почавши втрачати інтерес до матеріальних вигод, я стала проявляти старанність у роботі і перестала порівнювати своє трудове навантаження з навантаженням інших. За хорошу роботу і радісну посмішку мої колеги і начальники стали висловлювати мені своє схвалення. Завдяки Фалунь Дафа життя всієї нашої родини змінилося на краще.

Лікування від епілепсії після щирого повторення фрази «Фалунь Дафа несе добро»

Одного разу зимовим вечором 2009 року моя найкраща подруга і однокласниця зателефонувала мені, оскільки перебувала у відчаї.

Кілька днів тому у її сина стався судомний припадок, з рота пішла піна, і кінцівки почали безконтрольно смикатися. Через кілька днів у нього стався другий, більш серйозний припадок. Лікар підтвердив діагноз: епілепсія, і сказав їй, що оскільки симптоми такі важкі і часті, її синові доведеться приймати ліки протягом усього життя. Лікарі попередили її про те, що підвищення температури може легко спровокувати напад епілепсії, і ця хвороба може вплинути на майбутнє дитини.

 

Однокласниця зайнялася пошуком більш повної інформації про це захворювання в Інтернеті і знайшла групу, присвячену дитячій епілепсії. Батьки дітей з епілепсією згадували про те, що довготривалий прийом ліків від епілепсії може пошкодити мозок і нервову систему дитини, а також стати причиною затримки його розумового розвитку. Однак альтернативи, яка могла б вилікувати епілепсію, на жаль, не існувало.

Однокласниця перебувала в глибокому розпачі, коли раптом подумала про мене. Вона була знайома з моєю минулою  історією хвороби, зрозуміла правду, що стоїть за переслідуванням Фалунь Дафа Комуністичною партією Китаю (КПК), а також вийшла з КПК.

Після нашої телефонної розмови я зрозуміла, що мені випала можливість роз’яснити правду і врятувати її сім’ю. Її чоловік працював у поліції і був проти того, щоб вона спілкувалася з практикувальниками Дафа. Її 7-річний син з раннього віку відвідував школу,  що належить КПК, і його свідомість була отруєна брехнею про Фалунь Дафа.

Ми домовилися зустрітися у неї вдома. Я принесла їй матеріали з роз’ясненням правди, захисні амулети, а також один примірник Книги «Чжуань Фалунь». Я сказала її синові: «Фалунь Дафа є методом вдосконалення, який вчить людей добру. Будь ласка, не вір брехні, яку публікує партія, а натомість щиро повторюй слова: “Фалунь Дафа несе добро” і “Істина, Доброта, Терпіння — праведні принципи”. У тебе відновиться здоров’я, покращаться оцінки, і ти будеш благословенний». Її син дослухався до моїх слів і почав вивчати вправи. Крім того, я порадила однокласниці продовжувати вивчати Закон і виконувати вправи разом з сином. Перед тим, як піти, я переконала її чоловіка вийти з КПК під псевдонімом, на що він швидко погодився. Їх син також охоче вийшов з піонерської організації.

Після цього я приходила до них ще кілька разів для того, щоб скорегувати їх рухи під час виконання вправ. Одного разу моя подруга подзвонила мені з хорошою новиною про те, що її дитина перестала страждати від епілептичних нападів. У нього покращився характер, і він став більш терпимо ставитися до конфліктів у школі. Син розповів їй про те, що це сталося завдяки тому, що він пам’ятав про застосування принципів «Істина, Доброта, Терпіння» в будь-якій складній ситуації. Я була дуже рада це чути.

Через деякий час моя стурбована однокласниця подзвонила і розповіла мені про те, що у дитини піднялася висока температура.  У цей момент вони знаходилися в лікарні, чекаючи черги на внутрішньовенне введення ліків для зниження температури.  Оскільки перед ними в черзі було близько сотні дітей, вона турбувалася про те, що висока температура може спровокувати новий епілептичний напад.  Я порадила їм з сином повторювати фрази «Фалунь Дафа несе добро; Істина, Доброта, Терпіння — праведні принципи» і повністю довіритися Учителю і Дафа.  Десять хвилин по тому схвильована однокласниця знову зателефонувала мені, у неї були хороші новини.  Протягом десяти хвилин вони разом з сином повторювали ці фрази, і за цей час дитина спітніла.  Жар відступив, і температура тіла прийшла в норму.  Оскільки більше не було потреби у використанні крапельниці, мати і син радісно готувалися до повернення додому.

Відтоді  минуло вже десять років, хлопчик став енергійним юнаком.  Нападів епілепсії у нього більше ніколи не було.  Фалунь Дафа врятував їх сім’ю і дарував їм благословення.  Завдяки цьому я вірю в те, що святість і доброта Великого Закону глибоко вкоренилися в їх серцях.

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2020/4/25/1154958.html