У Чорноморську відбулися масові заходи послідовників Фалуньгун

З 1 по 7 серпня 2019 року в курортному місті України Чорноморську пройшли заходи практикувальників Фалунь Дафа. Сюди приїхали послідовники цього вчення з Дніпра, Києва, Чернігова, Червонограда, Конотопа і Одеси, щоб показати жителям і гостям міста вправи цігун Фалунь Дафа, медитацію, розповісти про практику, а також про нелюдські репресії, яким піддаються послідовники Фалуньгун в Китаї.

Заходи послідовників Фалунь Дафа в Чорноморську, серпень 2019
Заходи послідовників Фалунь Дафа в Чорноморську, серпень 2019

З 1 по 7 серпня в курортному місті України Чорноморську пройшли заходи практикувальників Фалунь Дафа

Виконання вправ цігун Фалунь Дафа в Чорноморську, серпень 2019

Майстер-клас з виготовлення паперових лотосів

На заходах проводилися майстер-класи з виготовлення паперових лотосів, які зацікавили не тільки дітей, а й дорослих.

Школярі Данило і Максим відчули радість, коли їм вдалося зробити паперовий лотос своїми руками.

Майстер-класи з виготовлення паперових лотосів зацікавили не тільки дітей, а й дорослих
Майстер-класи з виготовлення паперових лотосів зацікавили не тільки дітей, а й дорослих
Школярі Данило і Максим відчули радість, коли їм вдалося зробити паперовий лотос своїми руками
Школярі Данило і Максим відчули радість, коли їм вдалося зробити паперовий лотос своїми руками

Збір підписів під всесвітньою петицією

 

Під час проведення акцій 138 осіб підписали міжнародну петицію, що закликає притягнути Цзян Цземіня до суду за скоєні злочини по відношенню до Фалуньгун.

Збір підписів під всесвітньою петицією для притягнення Цзян Цземіня до суду за скоєні злочини по відношенню до Фалуньгун
Збір підписів під всесвітньою петицією для притягнення Цзян Цземіня до суду за скоєні злочини по відношенню до Фалуньгун

Глядачі діляться враженнями

Владислав, фахівець з електроніки – сказав, що раніше бачив по телевізору передачі про Фалунь Дафа, про репресії у Китаї. Коли зустрів послідовників цього вчення у себе в місті дуже зрадів, спеціально зупинився, щоб поспілкуватися з практикувальниками Фалуньгун, дізнатися, що відбувається в Китаї, щоб мати свою власну думку з цього питання: «Ці вправи мені дуже близькі. Молодці, робите дуже добру справу. Показуєте, розповідаєте – розумнички. Що вам доводиться важко – знаю.»

Глядачі дізнаються про факти про репресії послідовників Фалунь Дафа у Китаї комуністичним режимом
Глядачі дізнаються про факти репресій послідовників Фалунь Дафа у Китаї комуністичним режимом

Одна з глядачів Галина сказала, що якась вища сила повертала її чотири рази до місця проведення акції Фалунь Дафа, коли вона йшла додому. Жінка додала, що прагне вдосконалюватися в своєму житті і вчиняти добре. Завдяки спілкуванню з одним з практикувальників Фалуньгун багато чого зрозуміла і отримала відповіді на свої питання, а також попросила у практикувальників книгу Фалунь Дафа.

Християнське подружжя, дізнавшись на заході про репресії послідовників Фалуньгун в Китаї, сказала, що буде молитися про їх припинення.

Виконання вправ цігун Фалунь Дафа на акціях в Чорноморську, серпень 2019
Виконання вправ цігун Фалунь Дафа на акціях в Чорноморську, серпень 2019
Виконання медитації за Фалунь Дафа на акціях в Чорноморську, серпень 2019
Виконання медитації за Фалунь Дафа на акціях в Чорноморську, серпень 2019

Двоє чоловіків запитали, чим можна допомогти, щоб зупинити репресії. Підписавши петицію, вони сказали, що підтримують практикувальників Фалунь Дафа і що вони підтримують тільки добро.

Ніна, медсестра: «Я проти будь-якого насильства, проти всякого геноциду. Будь-яка система комуністична, атеїстична система, вони вже свій досвід показали по всьому світу, – дуже жорстока і вбиває розвиток людини, розвиток особистості».


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/falundafa/domains/fofg.in.ua/public_html/wp-content/plugins/speakup-email-petitions/includes/class.petition.php on line 307

Підписати петицію

Негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.

664 signatures

ПЕТИЦІЯ

Ми, що нижче підписалися, стурбовані свідченнями про насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун в Китаї. Ми усвідомлюємо, що ці злочини є безпрецедентними і винятковими за своєю жорстокістю, а також що практикуючі Фалуньгун є основними жертвами цих злочинів проти людяності. Ми сподіваємося, що, зупинивши насильницьке вилучення органів у практикуючих Фалуньгун, ми припинимо подібну практику щодо інших груп, які теж стали жертвами цих злочинів у Китаї: уйгурів, тибетців і послідовників домашніх християнських церков. Тому ми звертаємося з проханням до організацій з прав людини:

1. Закликати Китай негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.
2. Ініціювати розслідування, результатом якого буде притягнення до відповідальності тих, хто залучений в ці злочини проти людяності.
3. Закликати китайську владу негайно припинити жорстоке переслідування Фалуньгун, яке є основною причиною насильницького вилучення органів у практикуючих.

[signature]

Поділіться з друзями: