У Чорноморську люди знайомляться з Фалунь Дафа

Чорноморськ – курортне місто України на узбережжі Чорного моря. Сюди приїжджають туристи з різних країн СНД і далекого зарубіжжя для відпочинку. У період з 20 по 25 серпня 2018 року багато з них мали можливість побачити на місцевій набережній виконання вправ Фалунь Дафа практикуючими цієї системи цігун. Крім демонстрації вправ на акціях були також плакати та пластмасові лотоси, що світяться пізно ввечері за допомогою електрики.

У Чорноморську люди знайомляться з Фалунь Дафа
У Чорноморську люди знайомляться з Фалунь Дафа

 

Заходи практикуючих Фалуньгун привернули увагу багатьох перехожих, в тому числі і дітей. Деякі діти попросили навчити їх медитувати за Фалунь Дафа. Батьки фотографували своїх дітей під час навчання вправам і дякували практикуючих за навчання. Одна жінка розповіла, що вже практикувала колись в 90-і рр. за Фалунь Дафа, коли жила в Москві. Однак через брак часу перестала займатися. Тепер же, побачивши практикуючих Фалуньгун на вулиці в Чорноморську, у неї знову з’явилося бажання практикувати за Фалунь Дафа.

Виконання вправ Фалунь Дафа
Виконання вправ Фалунь Дафа
Виконання вправ Фалунь Дафа на місцевій набережній в Чорноморську
Виконання вправ Фалунь Дафа на місцевій набережній в Чорноморську
Пластмасові лотоси на акціях Фалуньгун, що світяться пізно ввечері за допомогою електрики
Пластмасові лотоси на акціях Фалуньгун, що світяться пізно ввечері за допомогою електрики

Перехожі зупинялися біля плакатів, щоб їх розгледіти. Багато з них були здивовані, дізнавшись про репресії в Китаї. Вони були приголомшені масштабами і жорстокістю репресій. Деякі запитували практикуючих, чому ж в Китаї репресії, адже практика Фалуньгун приносить тільки користь для людини. Практикуючі розповідали у відповідь про порочну атеїстичну і злісну природу комуністичної партії. Люди дякували практикуючих, співчували репресіям і бажали успіху у викритті переслідувань.

Підписати петицію

Негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.

638 signatures

ПЕТИЦІЯ

Ми, що нижче підписалися, стурбовані свідченнями про насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун в Китаї. Ми усвідомлюємо, що ці злочини є безпрецедентними і винятковими за своєю жорстокістю, а також що практикуючі Фалуньгун є основними жертвами цих злочинів проти людяності. Ми сподіваємося, що, зупинивши насильницьке вилучення органів у практикуючих Фалуньгун, ми припинимо подібну практику щодо інших груп, які теж стали жертвами цих злочинів у Китаї: уйгурів, тибетців і послідовників домашніх християнських церков. Тому ми звертаємося з проханням до організацій з прав людини:

1. Закликати Китай негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.
2. Ініціювати розслідування, результатом якого буде притягнення до відповідальності тих, хто залучений в ці злочини проти людяності.
3. Закликати китайську владу негайно припинити жорстоке переслідування Фалуньгун, яке є основною причиною насильницького вилучення органів у практикуючих.

[signature]

Поділіться з друзями: