Трибунал підтвердив факт вилучення органів у живих послідовників Фалунь Дафа в Китаї: привернення уваги багатьох ЗМІ

Звіти й далі надходять. Міжнародна коаліція з припинення зловживання трансплантантом у Китаї, незалежна група з Великої Британії, заснована для заслуховування показань свідків про видаляння органів 17 червня 2019 року дійшла висновку, що Китай дійсно вбиває ув’язнених і в’язнів совісті заради їхніх органів. Ці органи, зокрема й життєво важливі, такі як легені, серце й печінка, беруться на вимогу, часто, коли жертва ще жива, щоб надати для пересадки їх платоспроможним пацієнтам.

Трибунал підтвердив факт вилучення органів у живих послідовників Фалунь Дафа в Китаї: привернення уваги багатьох ЗМІ

Дослідження Коаліції

Трибунал над Китаєм, який заснувала Коаліція, провів місяці, вислуховуючи свідчення людей, які, пройшовши тюремну систему Китаю, вижили, свідків у лікарнях і дослідників. Він дійшов висновку, що практикувальники Фалуньгун, безсумнівно, є основними жертвами насильницького вилучення органів, і що уйгурське населення, що перебуває зараз у концентраційних таборах, ймовірно, стане наступною жертвою. Він рекомендував міжнародній спільноті вжити заходів для визначення того, чи є ці злочини частиною геноциду, і притягнути винних до відповідальності. Читайте короткий висновок, опублікований Трибуналом тут.

Увага з боку ЗМІ

Це перший випадок, коли основні ЗМІ приділяють проблемі вилучення органів належну увагу відтоді, як повідомлення вперше з’явилися у звіті Кілгура-Мейтаса, опублікованому у 2006/2007 році. Хоча ми сумуємо про те, що пройшло понад 10 років, поки тривали такі звірства, ми раді тому, що міжнародна спільнота нарешті звернула свою увагу на це серйозне й історичне питання. Ми оновлюватимемо цю сторінку в міру того, як буде збиратися більше повідомлень для ЗМІ.

Висвітлення в ЗМІ

Sky News: https://news.sky.com/story/a-throwaway-comment-saved-me-from-having-my-organs-harvested-11743126

Sky News: https://news.sky.com/story/organs-of-prisoners-illegally-harvested-in-china-tribunal-claims-11743480

Telegraph.co.uk: https://www.telegraph.co.uk/news/2019/06/16/children-risk-having-organs-harvested-flee-uk-escape-criminal/

The Guardian: https://www.theguardian.com/world/2019/jun/17/china-is-harvesting-organs-from-detainees-uk-tribunal-concludes

Reuters: https://www.reuters.com/article/us-britain-china-rights/china-is-harvesting-organs-from-falun-gong-members-finds-expert-panel-idUSKCN1TI236

Yahoo News UK: https://news.yahoo.com/china-harvesting-organs-falun-gong-161243021.html

Mail Online: https://www.dailymail.co.uk/news/article-7150447/China-continues-harvest-organs-detainees-including-Falun-Gong-followers-tribunal-claims.html

NTD: https://www.ntd.com/ntd-evening-news-full-broadcast-june-13_343749.html

Epoch Times: https://www.theepochtimes.com/forced-organ-harvesting-in-china-has-taken-place-on-significant-scale-independent-tribunal-finds_2965978.html

MSN UK: https://www.msn.com/en-gb/news/world/china-is-harvesting-organs-from-detainees-tribunal-concludes/ar-AAD0nbq

News.com.au: https://www.news.com.au/world/forced-organ-harvesting-of-prisoners-in-chinese-detention-camps-continues-says-tribunal/news-story/7cd23093648000f2fb6807eeaadb1b95

Newsweek: https://www.newsweek.com/china-organ-harvesting-prisoners-tribunal-transplant-1444383

Sahara Reporters: http://saharareporters.com/2019/06/17/london-tribunal-concludes-china-still-harvesting-organs-detainees

Yorkshire Online: https://www.yorkshirecoastradio.com/news/world/2895426/organs-of-prisoners-illegally-harvested-in-china-tribunal-claims/

NBC – https://www.nbcnews.com/news/world/china-forcefully-harvests-organs-detainees-tribunal-concludes-n1018646

Independent: https://www.independent.co.uk/news/world/asia/china-organ-harvesting-prisoners-falun-gong-deaths-tribunal-a8962661.html

Vice: https://www.vice.com/en_asia/article/qv7nqw/experts-accuse-china-murdering-people-falun-gong-spiritual-group-harvesting-organs

Forbes: https://www.forbes.com/sites/zakdoffman/2019/06/18/china-killing-prisoners-to-harvest-organs-for-transplant-tribunal-finds/

Forbes: https://www.forbes.com/sites/ewelinaochab/2019/06/17/the-china-tribunal-pronounced-its-verdict-on-organ-harvesting-in-china/#52f9e0d72eeb

Telegraph: https://www.telegraph.co.uk/news/2019/06/17/british-government-ignored-chinese-organ-harvesting-tribunal/

The Times: https://www.thetimes.co.uk/article/qc-s-report-calls-on-nhs-to-fight-black-market-in-organ-harvesting-qtv9xg339

Express: https://www.express.co.uk/news/uk/1141893/china-organ-harvesting-tribunal-uk

Express: https://www.express.co.uk/news/world/1141717/china-news-concentration-camp-organ-harvesting-falun-gong-uighur-muslim-minority-prisoners

New Scientist: https://www.newscientist.com/article/2206874-prisoners-in-china-are-still-being-used-as-organ-donors-says-inquiry/

Sydney Morning Herald: https://www.smh.com.au/world/asia/china-is-still-forcibly-harvesting-organs-finds-expert-panel-20190618-p51yrk.html

Daily Telegraph Australia: https://www.dailytelegraph.com.au/map-exposes-the-extent-of-chinas-human-farms-as-tribunal-slams-1b-forced-organ-harvesting-trade/news-story/ef34edd7ce9ba9ebe02ad24192494aa8

Aki Press: https://akipress.com/news:620795:China_is_harvesting_organs_from_detainees,_tribunal_concludes/

CBN News: https://www1.cbn.com/cbnnews/world/2019/june/china-govt-harvesting-human-organs-from-falun-gong-other-prisoners-also-victims

Global News Canada: https://globalnews.ca/news/5399303/china-harvesting-organs-falun-gong/

Mogaz News: https://en.mogaznews.com/collection/1232400/China-slaughter-exposed-in-tribunal-claims-as-substantial-number-killed-for-.html

NY Times Post: https://nytimespost.com/china-slaughter-exposed-in-tribunal-claims-as-substantial-number-killed-for-human-organs/

News Trust: http://news.trust.org/item/20190617155514-p07b0

Straits Times: https://www.straitstimes.com/world/europe/china-is-harvesting-organs-from-falun-gong-members-finds-tribunal

Japan Times: https://www.japantimes.co.jp/news/2019/06/18/asia-pacific/china-harvesting-organs-falun-gong-members-expert-panel-finds/

South China Morning Post: https://www.scmp.com/news/china/society/article/3014937/china-harvesting-organs-falun-gong-members-expert-panel-finds

Arab News: http://www.arabnews.com/node/1512526/world

News Breakouts: https://newsbreakouts.com/china-slaughter-exposed-in-tribunal-claims-as-substantial-number-killed-for-human-organs/

The World News: https://theworldnews.net/my-news/china-is-harvesting-organs-from-falun-gong-members-expert-panel-finds

Dev Discourse: https://www.devdiscourse.com/article/international/563966-refile-china-is-harvesting-organs-from-falun-gong-members-finds-expert-panel

Viral News Direct: https://viralnewsdirect.com/china-harvesting-organs-from-prisoners-of-conscience-on-a-substantial-scale-lawyer-says-world-news/

Cosmo News: https://www.cosmonews.info/china-harvesting-organs-from-falun-gong-detainees-tribunal-claims/

Malay Mail: https://www.malaymail.com/news/world/2019/06/18/china-is-harvesting-organs-from-falun-gong-members-expert-panel-finds/1763164

Science Slashdot: https://science.slashdot.org/story/19/06/17/2351253/china-is-harvesting-organs-from-detainees-tribunal-concludes

International Business Time – https://www.ibtimes.com/imprisoned-falun-gong-members-are-being-killed-organs-china-tribunal-finds-2801495

ABC News: https://www.abc.net.au/news/2019-06-18/china-harvesting-organs-from-falun-gong-prisoners,-tribunal-says/11219144

News.com.au – https://www.news.com.au/world/asia/map-exposes-the-extent-of-chinas-human-farms-as-tribunal-slams-1b-forced-organ-harvesting-trade/news-story/ef34edd7ce9ba9ebe02ad24192494aa8

Today.ng – https://www.today.ng/news/nigeria/tribunal-china-harvesting-organs-detainees-231014

Джерело

Підписати петицію

Негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.

623 signatures

ПЕТИЦІЯ

Ми, що нижче підписалися, стурбовані свідченнями про насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун в Китаї. Ми усвідомлюємо, що ці злочини є безпрецедентними і винятковими за своєю жорстокістю, а також що практикуючі Фалуньгун є основними жертвами цих злочинів проти людяності. Ми сподіваємося, що, зупинивши насильницьке вилучення органів у практикуючих Фалуньгун, ми припинимо подібну практику щодо інших груп, які теж стали жертвами цих злочинів у Китаї: уйгурів, тибетців і послідовників домашніх християнських церков. Тому ми звертаємося з проханням до організацій з прав людини:

1. Закликати Китай негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.
2. Ініціювати розслідування, результатом якого буде притягнення до відповідальності тих, хто залучений в ці злочини проти людяності.
3. Закликати китайську владу негайно припинити жорстоке переслідування Фалуньгун, яке є основною причиною насильницького вилучення органів у практикуючих.

[signature]

Поділіться з друзями: