Що таке Фалунь Дафа

Фалунь Дафа (також Фалуньгун) — це стародавня практика самовдосконалення високого рівня, що базується на вченні Школи Будди й заснована Майстром Лі Хунчжи. Ключовим у цій практиці є «злиття з найвищою властивістю Всесвіту  «Чжень Шань Жень» («Істина, Доброта, Терпіння»). Практика проходить під керівництвом найвищої властивості Всесвіту, дотримуючись принципу еволюції Всесвіту». Вчення Майстра Лі викладено в кількох книгах, зокрема «Фалуньгун», «Чжуань Фалунь», «Метод Великої Повної Досконалості», «Суть старанного вдосконалення» та «Хун Інь». Ці та інші роботи Майстра Лі переведено на тридцять вісім мов. Вони опубліковані й поширюються в усьому світі.

Медитація за школою самовдосконалення Фалунь Дафа

  За детальнішою інформацією, включно з доступними для безкоштовного завантаження книгами Фалунь Дафа і відео-інструкціями, ви зможете ознайомитися на сайті www.ru.falundafa.org.

Джерело: http://ru.minghui.org/cc/16/

Підписати петицію

Негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.

638 signatures

ПЕТИЦІЯ

Ми, що нижче підписалися, стурбовані свідченнями про насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун в Китаї. Ми усвідомлюємо, що ці злочини є безпрецедентними і винятковими за своєю жорстокістю, а також що практикуючі Фалуньгун є основними жертвами цих злочинів проти людяності. Ми сподіваємося, що, зупинивши насильницьке вилучення органів у практикуючих Фалуньгун, ми припинимо подібну практику щодо інших груп, які теж стали жертвами цих злочинів у Китаї: уйгурів, тибетців і послідовників домашніх християнських церков. Тому ми звертаємося з проханням до організацій з прав людини:

1. Закликати Китай негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.
2. Ініціювати розслідування, результатом якого буде притягнення до відповідальності тих, хто залучений в ці злочини проти людяності.
3. Закликати китайську владу негайно припинити жорстоке переслідування Фалуньгун, яке є основною причиною насильницького вилучення органів у практикуючих.

[signature]

Поділіться з друзями: