960 українців підписали колективний судовий позов проти колишнього голови Політбюро Китаю

295fcd3c21da19e7b8743fb45fd518ae  IMAG044399

Починаючи з листопада місяці 2015 р. в різних містах України люди доброї волі підписують колективні кримінальні заяви, щоб зупинити незаконні переслідування Фалунь Дафа в Китаї. Розпочав жорстокі репресії в 1999 році  особисто колишній  Голова Політбюро Китаю Цзянь Цземінь. В чому звинувачують люди всього світу Цзянь Цземіня та його репресивну владу? Читайте тут

Перші 960 підписів з України приєдналися до майже 200 тисяч позовів з різних країн світу. Вони подані до Верховної Народної прокуратури Китаю, як свідчення про те, що світова спільнота знає про ганебні незаконні репресії, насильницьке видаляння  органів у живих послідовників Фалунь Дафа (Фалуньгун)у Китаї і засуджує їх, вимагаючи припинення переслідування.

Ганебним і не припустимим є той факт, що репресіїї відбуваються більше 16 років на державному рівні Китаю, без законів, але за згоди держави, в порушення конституційних прав та свобод громадян Китаю. Європейський парламент засудив практику китайської влади та закликав своєю Резолюцією від 12 грудня 2013 року терміново припинити репресіі Фалуньгун у Китаї.

Ознайомитися з Резолюцією Європарламенту від12.12.2013 р.  

Підписати петицію

Негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.

637 signatures

ПЕТИЦІЯ

Ми, що нижче підписалися, стурбовані свідченнями про насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун в Китаї. Ми усвідомлюємо, що ці злочини є безпрецедентними і винятковими за своєю жорстокістю, а також що практикуючі Фалуньгун є основними жертвами цих злочинів проти людяності. Ми сподіваємося, що, зупинивши насильницьке вилучення органів у практикуючих Фалуньгун, ми припинимо подібну практику щодо інших груп, які теж стали жертвами цих злочинів у Китаї: уйгурів, тибетців і послідовників домашніх християнських церков. Тому ми звертаємося з проханням до організацій з прав людини:

1. Закликати Китай негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.
2. Ініціювати розслідування, результатом якого буде притягнення до відповідальності тих, хто залучений в ці злочини проти людяності.
3. Закликати китайську владу негайно припинити жорстоке переслідування Фалуньгун, яке є основною причиною насильницького вилучення органів у практикуючих.

[signature]

Поділіться з друзями: