Швеція. Практикувальники Фалуньгун інформують громадськість про переслідування під час пандемії коронавірусу

4 квітня 2020 року практикувальники Фалуньгун провели захід на площі Минтторгет поруч з будівлею парламенту Швеції в центрі Стокгольма, під час якого вони розповідали перехожим про триваюче переслідування практики в Китаї.

Швеція не ввела суворого карантину для боротьби з коронавірусом, але шведський уряд розглядає деякі надзвичайні заходи, в тому числі обмеження на поїздки і проведення громадських заходів. Незважаючи на відсутність офіційних обмежень, кількість людей на вулицях Стокгольма за останні тижні сильно скоротилося.

Практикувальники Фалуньгун регулярно проводять заходи біля Парламенту Швеції, і незважаючи на пандемію, не припиняють своїх зусиль з інформування населення про триваюче переслідування Фалуньгун у Китаї. В цей день вони встановили великі плакати із словами «Припинити переслідування Фалуньгун» і «Тримайтеся подалі від КПК», які привертали увагу перехожих. Поряд з плакатами вони розмістили стенди з інформацією про Фалуньгун, переслідування у Китаї і про «уханьский  коронавірус».

Умисне приховування китайським режимом інформації про «уханьский коронавірус» наочно демонструє небезпеку співпраці з корумпованим тоталітарним режимом. Практикувальники Фалуньгун хочуть, щоб хороші люди по всьому світу не вступали ні в які стосунки з компартією Китаю і відокремили себе від неї.

Хоча на вулицях було зовсім небагато людей, чимало з них все одно звертали увагу на плакати і підходили до практикувальників Фалуньгун. Вони хотіли отримати більше інформації про практику і зрозуміти, чому КПК жорстоко придушує практикувальників у Китаї.

Захід  практикувальників Фалуньгун на площі Минтторгет, поряд з Парламентом Швеції в центрі Стокгольма
Захід практикувальників Фалуньгун на площі Минтторгет, поряд з Парламентом Швеції в центрі Стокгольма
Практикувальники розповідають перехожим про практику і переслідування, що тривають у Китаї
Практикувальники розповідають перехожим про практику і переслідування, що тривають у Китаї
Практикувальники демонструють п'ять комплексів вправ
Практикувальники демонструють п’ять комплексів вправ

 

Жінка з Сербії висловила надію, що громадяни Китаю стануть свідками падіння КПК

Марія родом із Сербії, але вже протягом тривалого часу живе у Швеції. Вона сказала практикувальникам, що її вразила інформація про переслідування Фалуньгун компартією Китаю. Вона вказала на інформацію про насильницьке видаляння органів у практикувальників, представлену на стенді, і гнівно промовила: «Вони витягують органи і несуть відповідальність за нинішню пандемію. Вони вчинили так багато злочинів і знищили так багато людей. У них диявольська природа».

Марія заявила, що громадяни Китаю повинні прокинутися і якомога швидше вжити заходів для позбавлення влади КПК.

Мешканка Швеції: «Я хочу вивчати Фалуньгун»

Мешканка Швеції стояла осторонь і спокійно спостерігала за практикувальниками, які виконували вправи.  Вона сказала: «Я зазвичай дуже неспокійна, але, стоячи тут і слухаючи вашу музику, я розслабилася і відчула глибокий спокій.  Мені дуже сподобалося”.

Вона сказала практикувальникам, що часто бачить, як вони проводять заходи на площі.  «Дуже шкода, що переслідування триває так довго.  Я теж хочу вивчати Фалуньгун», — сказала вона.

 Місцевий житель: «Я вас підтримую»

Чоловік середніх років у інвалідному візку під’їхав до  ділянки, де практикувальники роздавали інформацію.  Він розповів їм, що їздив до Китаю в 2008 році і чув про жорстоке придушення Фалуньгун комуністичним режимом багато років назад.  Він підкреслив, що переслідування неймовірно  жорстоке.  «Я завжди буду стояти на вашому боці і підтримувати вас», — щиро сказав він.

Інший чоловік знімав на відео плакати, практикувальників, які розмовляли з людьми про переслідування, і тих, хто виконував вправи.  Він сказав, що хоче розмістити їх у своїй соціальній мережі, щоб більше людей могли почути про страшні речі, здійснювані КПК.  «Ви виконуєте дуже важливу справу», — зазначив він.

 

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2020/4/18/1154873.html