Франція. Практикувальники висловлюють свою подяку і бажають засновнику Фалунь Дафа щасливого Дня народження

Практикою Фалунь Дафа, вперше представленою громадськості 28 років тому 13 травня 1992 року, займаються люди різних етнічних груп в більш ніж 100 країнах світу. У знак подяки за величезну користь, яку вони отримали від практики Дафа, практикувальники оголосили 13 травня Всесвітнім Днем Фалунь Дафа. Ця дата збігається з Днем народження засновника Дафа, Майстра Лі Хунчжи.

Щороку в усьому світі проводяться святкування в ознаменування цієї важливої події. Цього року через обмеження уряду Франції на проведення громадських заходів у зв’язку з епідемією коронавірусу, практикувальники у Франції відзначили цю подію онлайн і побажали Вчителеві Лі щасливого Дня народження, відправивши свої привітання на вебсайт «Мінхуей».

Практикувальники Фалунь Дафа Франції бажають шановному Вчителю щасливого Дня Народження!
Практикувальники Фалунь Дафа Франції бажають шановному Вчителю щасливого Дня Народження!
Сюй (перший праворуч) і члени його сім'ї з семи осіб практикують за Фалунь Дафа
Сюй (перший праворуч) і члени його сім’ї з семи осіб практикують за Фалунь Дафа

У 1995 році на запрошення китайського відділу освіти у Франції Майстер Лі провів семінар у Франції. Сюй, його дружина, батьки, брати й сестри, — усі відвідали заняття.

Дружина Сюя згадувала, що це був чудовий досвід. У той час у неї було багато питань, в тому числі: «Що таке вдосконалювання? Як можна відпускати пристрасті?» Учитель відповів на всі її питання, і вона вирішила старанно практикувати цю духовну дисципліну.

Незадовго до цього у неї сталися заручини з чоловіком, і її майбутня свекруха подарувала їй красиве діамантове кільце. Їй було трохи більше ніж двадцять років, і дорогоцінне кільце було символом багатства і знаком того, що її люблять. Кілька днів по тому, магазин її родичів зламали, і викрали величезну суму грошей. Сюй хотіла допомогти своїй новій сім’ї, але кільце було її єдиною цінною річчю. Хоча їй було важко розлучитися з ним, насправді це був процес звільнення від сильної прив’язаності. Вона згадала слова Учителя про те, що практикувальник Дафа повинен думати про інших. Вона вирішила продати кільце і використати гроші, щоб допомогти своєму свекру.

Однак справа набула несподіваного обороту. У сусідньому будинку протекла вода і затопила приміщення, де вони вели сімейний бізнес, завдавши збитків. Компенсація страхової компанії була вдвічі більша за вартість кільця. У підсумку, їй не довелося продавати кільце.

Сім’я Сюй бажає висловити Учителю щирі слова подяки: «З Днем Народження, Учителю! Нам пощастило бути Вашими учнями. Дякую за керівництво і захист на кожному нашому кроці. Ви так багато робите для нас!».

Стів Майер і члени його сім'ї з чотирьох осіб бажають Вчителеві щасливого Дня народження
Стів Майер і члени його сім’ї з чотирьох осіб бажають Вчителеві щасливого Дня народження

У Майера і його дружини є син і дочка. Вся сім’я практикує Фалунь Дафа. Вони відправили свої сердечні вітання в честь цієї події. У своєму привітанні вони написали:

«Оскільки ми святкуємо цю чудову подію — Всесвітній День Фалунь Дафа — у нас не вистачає слів, щоб висловити свою подяку Вчителеві Лі й Дафа».

У цей тривожний для всіх момент історії, коли почалася пандемія коронавірусу, всі турбуються про майбутнє. Ми не боїмося. Ми йдемо вперед зі спокійним серцем.

Учитель, спасибі, що довірили нам двох юних учнів Дафа. Ви дали нам краще середовище для вдосконалення. Як батьки, ми зобов’язані виховувати наших дітей. Ми зробимо все можливе, щоб слідувати “Істині, Доброті й Терпінню” і разом повернутися на небеса».

На фінальній стадії Виправлення Законом наша сім’я буде прагнути працювати разом і докладе всіх зусиль, щоб розповідати людям про Дафа. Спасибі, Учитель, за ваше безмежне милосердя».

Чжан і всі її родичі бажають Вчителеві Лі щасливого Дня народження
Чжан і всі її родичі бажають Вчителеві Лі щасливого Дня народження

68-річна Чжан практикує Фалунь Дафа протягом 25 років. У 1993 році вона потрапила в автомобільну аварію. Інфекція проникла в рани, і в кров потрапили бактерії. У багатьох частинах її тіла почався сепсис, і звідти сочилася кров з гноєм. Біль і свербіж було важко переносити. Вона консультувалася з багатьма лікарями, а також пробувала нетрадиційні методи лікування, але нічого не допомагало. Вона навіть підготувала все необхідне для свого похорону. Її дочці тоді було всього 13 років.

Чжан почала практикувати Фалунь Дафа в 1995 році. Три місяці по тому вона повністю одужала, і тепер у неї відмінне здоров’я. Дванадцять членів її сім’ї також почали практикувати, і в її родині панує гармонія. Дочка познайомилася з чоловіком завдяки Дафа.

Чжан розповіла: «Від імені всієї моєї сім’ї я бажаю Учителю щасливого Дня народження. Ви дали мені нове життя. Всі в нашій сім’ї вчиняють відповідно до ваших настанов. Коли у нас виникають конфлікти, ми в першу чергу шукаємо власні недоліки. Наше здоров’я покращилося, і ми добре ладнаємо один з одним. Ми розуміємо справжню мету життя. Нам дуже пощастило!».

Лайла Хачімі, її 13-річний син Аль-Хасан Чегдалі-Хачімі і 12-річна дочка Манель Чегдалі-Хачімі бажають Вчителеві Лі щасливого Дня народження!
Лайла Хачімі, її 13-річний син Аль-Хасан Чегдалі-Хачімі та 12-річна дочка Манель Чегдалі-Хачімі бажають Вчителеві Лі щасливого Дня народження!

Лайла народилася в мусульманській сім’ї й працювала журналісткою протягом десяти років. Після того, як її шлюб розпався, вона стала сама виховувати своїх дітей, яким тоді було 2 роки й 8 місяців. Вона залишила кар’єру журналіста і стала вчителем, щоб піклуватися про своїх дітей. Вона зустріла Фалунь Дафа на Мартініці, французькому острові. Згадуючи, як це сталося, Лайла відчуває, що вона чекала Дафа все своє життя.

Коли вона була маленькою, то часто загадувалася над питанням, чому вона народилася. Вона говорила, що вийде заміж за китайця. Вона не вийшла заміж за китайця, але замість цього зустріла Дафа, який прийшов з Китаю.

Учитель відповів на всі її питання в Книзі «Чжуань Фалунь», головній Книзі практики.

Лайла практикує вже понад дванадцять років, і її діти стали підлітками. Вони практикують разом зі своєю мамою. Вони також беруть участь разом з нею в інформуванні громадськості про переслідування.

В цьому році, відзначаючи Всесвітній День Фалунь Дафа і День народження Вчителя, діти Лайли хочуть подякувати Вчителю за те, що Він подарував їм Дафа.

На закінчення Лайла сказала: «Учитель, ми будемо практикувати вдосконалення до кінця. Це нелегко, і ми старанно працюємо. Ми знаємо, що Учитель подбає про нас. Наші серця сповнені радості».

Троє практикувальників з Бургундії бажають Вчителеві щасливого Дня народження!
Троє практикувальників з Бургундії бажають Вчителеві щасливого Дня народження!

Джоселін Сімонет, Маріель Сінгер і Жорж Мазуір, практикувальники Фалунь Дафа, живуть в центральній Франції, в районі Клуні, в Бургундії.

Джоселін сказала: «Я почала практикувати у 2018 році й знайшла істинний сенс в житті. Довгий час я шукала відповіді на багато питань. Я знайшла їх в Дафа. Це шлях пробудження. Це не маленька стежка, а широка дорога. Вдосконалюватися нелегко. Це дуже серйозна справа. Я тільки на початку цього шляху, але я щиро намагаюся слідувати повчанням Вчителя. Я буду займатися вдосконалюванням до кінця свого життя. Дякую, Вчителю”.

Маріель — нова практикувальниця, вона почала практикувати у 2019 році. Вона написала: «Учитель, спасибі за те, що Ви привели мене на цей шлях пробудження, який я шукала, і за те, що дали мені можливість асимілюватися з принципами Всесвіту.

Я відчуваю, що в моєму житті сталася величезна зміна. Хоча я ще не досягла стандартів, що вимагаються Дафа, я буду намагатися з усіх сил. Я ніколи не перестану займатися вдосконалюванням. Шановний Учитель, я хочу бути Вашою ученицею. Незалежно від того, на які труднощі я натраплю, я буду продовжувати практикувати».

Меліна і її син Олександр бажають Вчителеві щасливого Дня Народження!
Меліна і її син Олександр бажають Вчителеві щасливого Дня Народження!

Меліна і її син Олександр написали у своєму привітанні Учителю: «Спасибі, що розкрили для нас сенс життя. Колись ми не знали, що є правильним, а що ні. Тепер ми знаємо. Якщо ми будемо слідувати найвищим характеристикам Всесвіту «Істина, Доброта, Терпіння» і робити три справи, то зможемо старанно просуватися вперед, підвищити свої моральні стандарти, і в кінцевому підсумку, досягнемо Досконалості».

Тан (перший ряд, перший праворуч), дружина Тана (другий ряд, перша праворуч), їхні діти (в центрі) і співучні бажають Вчителеві щасливого Дня народження
Тан (перший ряд, перший праворуч), дружина Тана (другий ряд, перша праворуч), їхні діти (в центрі) і співучні бажають Вчителеві щасливого Дня народження

Тан відвідав першу лекцію Вчителя у Франції в 1995 році. Він глибоко вдячний Вчителю за те, що Він привів його на шлях вдосконалення.

Його дружина Аліна сказала: «До початку практики за Фалунь Дафа я відчувала себе втраченою. Я не знала, що повинна робити в житті, яку вибрати професію, що буде зі мною в майбутньому і шукала практику вдосконалення. Я пробувала бойові мистецтва і медитацію. Про Дафа я дізналася 20 липня 1999 року. Я ніколи не забуду цей день, тому що в цей день комуністичний режим почав переслідувати практикувальників.

Пройшов 21 рік. Я відчуваю, що Учитель дав мені друге життя, другий шанс. Здається, що принципи “Істина, Доброта, Терпіння”, якими я керуюся, — це чарівна зброя, яка допомагає мені розв’язувати будь-які складні питання. Цей інструмент дозволяє мені підтримувати мирні відносини з чоловіком, дітьми, колегами й всіма, з ким я контактую. Фалунь Дафа навчив мене бути спокійною та уважною. Я дякую Вчителю за ці чудові роки!»

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2020/5/22/1155597.html