Тайвань. Практикувальники дарують красу Фалунь Дафа жителям міста Гаосюн

У 2020 році святкування традиційного фестивалю Цінмін випало на 4 квітня, і багато жителів міста Гаосюн вийшли на вулицю, щоб насолодитися чудовою погодою.

У цей день місцеві практикувальники Фалуньгун провели ряд заходів у популярних громадських місцях, таких як традиційний ринок Гаосюн, водосховище Агундянь і національний заповідник Лейдішань, щоб якомога більше людей могли познайомитися з цією древньою практикою. Багато людей зупинялися, щоб поговорити з практикувальниками, деякі хотіли навчитися вправ Фалуньгун.

Тайвань майже не постраждав від епідемії коронавірусу (вірус комуністичної партії Китаю або COVID-19). Завдяки обмеженню авіасполучень з Китаєм, перевірці пасажирів на наявність симптомів інфікування і ряду інших заходів, на острові було зареєстровано лише п’ять випадків смерті і кілька сотень випадків зараження коронавірусом.

Практикувальники демонструють вправи Фалуньгун у популярному місці відпочинку міста Гаосюн

Практикувальники демонструють вправи Фалуньгун у популярному місці відпочинку міста Гаосюн
Практикувальники демонструють вправи Фалуньгун у популярному місці відпочинку міста Гаосюн

Бізнесмен із Тайваню: «Я повинен розповісти друзям у Китаї про цей дивовижний засіб проти вірусу»

Пен часто буває в Китаї по справах бізнесу. Зустрівши 4 квітня 2020 року практикувальників Фалуньгун, він довго спостерігав за демонстрацією вправ. Пізніше він розповів практикувальникам, що вперше почув про Фалуньгун у Китаї, після чого знайшов більш детальну інформацію про практику в Інтернеті. Назвавши Фалуньгун чудовою формою вправ, він запитав, чи може ця практика допомогти людям запобігти зараженню коронавірусом. Практикувальники пояснили йому, що практика покращує фізичний і психологічний стан людини, а жителям Китаю щире повторення слів «Фалунь Дафа несе добро. Істина, Доброта, Терпіння — праведні принципи» може допомогти зцілитися від небезпечної інфекції. Пен схвильовано сказав: «Я повинен швидше почати виконувати вправи і розповісти друзям у Китаї про цей дивовижний засіб проти вірусу!»

Цай, директор компанії, прийшов на традиційний ринок з дружиною. Подружжя зупинилося, щоб поспостерігати за демонстрацією вправ Фалуньгун. Цай сказав практикувальникам, що знає про переслідування у Китаї і підтримує Фалуньгун.

«У вас немає політичних цілей. Комуністичний режим пропагує атеїзм і завжди боявся людей, які твердо дотримуються своєї віри. А тепер, навіть християнські церкви піддаються переслідуванню у Китаї», — додав він.

Друг практикувальників Фалуньгун

Житель Гаосюн на ім’я Цзян, який приїхав на традиційний ринок, радісно привітав практикувальників словами: «Фалунь Дафа несе добро!» Він сказав практикувальникам, що у нього є друзі, які практикують Фалуньгун.

«Комуністичний уряд говорить людям, що ця практика погана, але коли я дивлюся на своїх друзів, я знаю, що він говорить неправду. КПК не цінує життя людини. Насправді КПК нелюдська», — сказав він.

Політик підтримує Фалунь Дафа

Тайванський політик, який попросив не розголошувати його ім’я, підійшов поговорити з практикувальниками на ринку.

«Ми вже побачили справжнє обличчя КПК за ці роки, — зазначив він. — Ми дуже ясно бачимо жорстоке переслідування і злочини партії, пов’язані з насильницьким вилученням органів. Це диктаторський режим. Він переслідує практикувальників Фалуньгун і інші релігійні групи. Фалуньгун — прекрасна практика, я підтримую вас».

Перехожий: «Фалуньгун дарує позитивну енергію»

Сімейна пара сіла на лавочку в парку і довгий час спостерігала за практикувальниками, які виконують вправи. Один з практикувальників підійшов до них і запропонував подружжю буклет Фалунь Дафа. Чоловік радісно узяв його і сказав: «Я раніше бачив практикувальників, але у мене не було можливості дізнатися про вас побільше. Сьогодні нам з дружиною вдалося спокійно поспостерігати за виконанням вправ, і це здається мені дуже зворушливим. Ваша практика наповнена позитивною енергією і дарує людині відчуття миру і спокою. Я не хочу йти”. Його дуже зацікавило, де можна навчитися вправам.

Лю, житель Гаосюн шістдесяти років, сказав практикувальникам, що ніде не міг знайти правильну практику цігун, і він також не впевнений щодо Фалуньгун. «Я спробував багато різних практик, і всі вони неоднозначні. Я втратив багато грошей», — пояснив він.

Практикувальник розповів Лю більш детально про принципи Фалуньгун і запропонував йому зайти на сайт FalunDafa.org. Зацікавившись, Лю попросив практикувальника записати для нього адресу сайту. Він також попросив практикувальників провести ще один такий захід.

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2020/4/17/1154851.html