Практика Фалунь Дафа приносить чудесне зцілення від небезпечних для життя хвороб

Багато історій розповідають про людей, які зцілилися від небезпечних для життя хвороб після того, як почали практикувати за Фалунь Дафа. Це відбувалося не тільки у Китаї, але і у всьому світі. У цій статті розповідається про двох таких людей, яким дали друге життя.

Практика Фалунь Дафа приносить користь для здоров'я
Практика Фалунь Дафа приносить користь для здоров’я (Фото: minghui.org)

Одужання від раку легенів останньої стадії

Практикувальник Фалунь Дафа із Китаю

Коли лікар діагностував у мене рак легенів останньої стадії, це прозвучало для мене як смертний вирок. Мені у той час було 60 років. Гроші та соціальний статус у цей момент втратили  будь-яке значення.

Я вірив у науку, але медицина не могла мене вилікувати. Операція та радіаційна терапія не могли допомогти при останній стадії раку легенів, тому лікар запропонував провести курс хіміотерапії.

Після кількох сеансів хіміотерапії у мене з’явилися пухирі на шкірі. Вони викликали такий сильний свербіж, що я не міг спати і повинен був стримувати себе, щоб не розчісувати їх.

Пізніше лікар перервав хіміотерапію. У мене були сильні болі, висока температура, система травлення перестала працювати. Я не міг їсти й пити через виразки у роті. Не міг мочитися і страждав від запору. Сидіти і лежати було важко, тому я не міг спати.

Згадати про цілющу силу Фалунь Дафа

Я подумав про Фалунь Дафа, знаходячись у напівсвідомому стані. Глибоко у серці у мене жевріла якась надія. Я попросив Учителя Лі, засновника Фалунь Дафа, врятувати мене. А потім сказав дружині: «Іди, знайди сусідку, яка займається Фалунь Дафа, я хочу навчитися цій практиці!»

За допомогою цієї практикувальниці я спробував вивчити медитативну вправу і коли сів у позу споглядання, то відчув, як неймовірна енергія огортає  мене в цьому положенні. Я витягнув руки у сторони і поринув у спокійне і прекрасне поле енергії.

Я зрозумів, що Вчитель допомагає мені, і сльози вдячності потекли по обличчю.

Потім я заснув, а коли прокинувся, то відчув себе новою людиною. Я зміг поїсти і скористатися туалетом. За одну ніч я вилікувався від хвороби, яка загрожувала моєму життю.

Ми з дружиною щодня читали Книги Фалунь Дафа, в основному «Чжуань Фалунь», основну Книгу практики, і виконували вправи. Я повністю одужав протягом семи днів. Протягом двох тижнів я поправився на 3,5 кілограма, знову став водити машину і працювати.

Моє одужання потрясло всіх! Друзі і рідні прийшли до нас у гості і стали свідками неймовірної сили Дафа. Всі вони від усієї душі хвалили цю практику: «Фалунь Дафа несе добро! Фалунь Дафа дійсно чудова практика!»

Дві Книги, які змінили моє життя

Практикувальник Фалунь Дафа з міста Харбіна провінції Хейлунцзян, Китай

У молодості я захворів незвичайним захворюванням і впав у кому. Хтось повинен був годувати мене і доглядати за мною. У мене не було жодних емоцій, я не міг говорити. Вийшовши з коми, я відчув нестерпний біль у животі. Лікарі не могли зрозуміти, що це було, тому назвали це «дивною хворобою». Ця хвороба повторювалася тричі, загалом вона тривала дев’ять років і дев’ять місяців.

Моя дружина і діти дбали про мене і відвозили мене у лікарню. Один лікар вирішив, що в мене виразка дванадцятипалої кишки і порадив зробити операцію. Розрізавши мене, він виявив, що ніякої виразки немає. Він зробив ще один розріз, але і там нічого не виявив.

Лікар зробив три операції протягом восьми днів. Післяопераційні рани почали кровоточити і гноїтися.

Я фермер і головний працівник у сім’ї. Моя хвороба лягла тяжким тягарем на нашу сім’ю. Коли я захворів, дружині довелося продавати овочі, щоб заробляти на життя. Двоє наших дітей були в той час маленькими і часто голодували. Ця ситуація тривала до 1995 року, поки діти не виросли.

Знайомство з Дафа через вступну і головну Книги практики

Одного разу дочка принесла додому Книги Фалунь Дафа, щоб моя дружина могла займатися цією практикою вдосконалення. Моя дружина, буддистка, побачила фотографію Вчителя у Книзі, і у неї виникло гарне  передчуття щодо цієї практики.

Вона прочитала Книгу «Фалуньгун», а потім основну Книгу «Чжуань Фалунь» і щодня виконувала вправи. Чим більше читала, тим краще розуміла, у чому складається сенс життя, і знаходила відповіді на питання, які у неї були. Тому спочатку вона попросила мене прочитати «Фалуньгун», а потім «Чжуань Фалунь».

Вже через шість днів я,  на  щастя, зміг стояти на ногах і навіть приготував рис для дружини. Дружина прийшла додому з роботи і не могла повірити в те, що побачила – дві Книги Фалунь Дафа дали можливість прикутій до ліжка людині встати і пересуватися. Це було неймовірно!

Я допомагав дружині з роботою по будинку, їздив на триколісному велосипеді і продавав овочі. Пізніше я став працювати у бригаді, яка розвозила на триколісних велосипедах керамічну плитку і деревно-волокнисті плити.

Моє здоров’я покращилося. Зараз мені 69 років. Ми з дружиною здорові і щасливі. Дякую, Вчителю, за подароване мені друге життя.

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2020/4/12/1154796.html