Заходи в Україні, присвячені 21-й річниці переслідування Фалуньгун у Китаї, отримали підтримку з боку громадськості

19 і 20 липня 2020 року практикувальники Фалунь Дафа в Україні провели ряд заходів в ознаменування 21-ї річниці мирного опору переслідуванню у Китаї. Заходи пройшли у Харкові, Одесі, Дніпрі, Краматорську та інших містах, де послідовники Фалуньгун закликали компартію Китаю (КПК) припинити переслідування.

Дніпро

19 липня 2020 року практикувальники з міста Дніпра провели захід в пам’ять про тих, хто був закатований до смерті в Китаї за свою віру у Фалуньгун. Учасники акції демонстрували вправи Фалунь Дафа, інформували громадськість про переслідування і знайомили перехожих з основними принципами Фалунь Дафа «Істина, Доброта, Терпіння».

19 липня 2020 року практикувальники міста Дніпра провели вечір пам'яті, в ході якого розповідали людям про переслідування
19 липня 2020 року практикувальники міста Дніпра провели вечір пам’яті, в ході якого розповідали людям про переслідування

Військовослужбовець із Західної України сказав, що його привабила музика для вправ, і він відчув сильну енергію. Дізнавшись, що практикувальники слідують принципам «Істина, Доброта, Терпіння», він сказав, що було б чудово, якби всі дотримувалися цих принципів. Він також захотів навчитися вправ.

Дівчинка йшла по набережній разом з батьком. Коли вона побачила практикувальників, що сидять в медитації, їй теж захотілося спробувати. Практикувальниця дала їй килимок і показала, як потрібно правильно виконувати вправу. Дівчинка сіла, схрестивши ноги у позі лотоса, і занурилася в спокій. Після медитації вона попросила навчити її ще одній вправі, і практикувальниця показала їй другий комплекс, а потім подарувала паперову квітку лотоса, зроблену руками практикувальників. До квітки була прикріплена підвіска із зазначенням сайту Фалунь Дафа. Практикувальниця порадила дівчинці зайти на сайт, почитати Книги й подивитися відеоролики, які навчають вправ Фалуньгун.

Дівчинка приєдналася до практикувальників і навчилася медитативної вправи
Дівчинка приєдналася до практикувальників і навчилася медитативної вправи

Один молодий чоловік сказав, що вже давно чув про переслідування і був здивований, що воно все ще триває. «КПК є по-справжньому злим культом», – сказав він.

Харків

20 липня 2020 року практикувальники з Харкова провели захід, присвячений 21-й річниці мирного опору переслідуванню
20 липня 2020 року практикувальники з Харкова провели захід, присвячений 21-й річниці мирного опору переслідуванню

На заході у Харкові 20 липня 2020 року багато молодих людей говорили, що мало знають про КПК. Практикувальники розповідали їм, як КПК переслідує Фалунь Дафа, пояснювали, як комунізм шкодить людям і знищує традиційні моральні цінності суспільства.

Практикувальники пояснювали, що КПК пропагує атеїзм і боїться, що люди, усвідомивши її злу природу, перестануть вірити в комунізм. Комунізм заохочує «брехню, злобу і боротьбу», тому комуністичні режими завжди ненавиділи людей, які прагнули до добра, особливо тих, хто дотримується принципів Фалунь Дафа «Істина, Доброта, Терпіння».

Практикувальники також нагадали молодим людям про жахливі трагедії та злочини, які відбувалися в Україні за часів комунізму.

Хоча через пандемію на вулиці було менше людей, ніж зазвичай, в той день близько 100 осіб підписали петицію, що засуджує переслідування у Китаї й закликає притягнути до відповідальності колишнього лідера КПК Цзян Цземіня, який ініціював переслідування Фалунь Дафа. Деякі люди говорили практикувальникам: «Ви робите найкращу справу. Ми вас підтримуємо».

Одеса

20 липня 2020 року практикувальники з Одеси зібралися напроти китайського консульства. Багато перехожих читали плакати Фалуньгун, і деякі, дізнавшись про переслідування, відразу ж підписували петицію, яка закликала притягнути до суду Цзян Цземіня.

Щороку, коли одеські практикувальники проводять мирну акцію протесту перед китайським консульством, співробітники консульства дзвонили місцевій владі, вимагаючи залучити національну гвардію для їх «захисту». У зв’язку з пандемією, що вибухнула в цьому році, місцева влада запровадила обмеження на число учасників громадських заходів, тому напроти китайського консульства могли одночасно стояти лише кілька практикувальників. Одні практикувальники спокійно тримали плакати, інші демонстрували вправи Фалунь Дафа, треті роздавали перехожим листівки. Їх діяльність не становила загрози для співробітників посольства.

Національна гвардія не могла не відреагувати на виклик з консульства, оскільки це їх робота, але прибувши на місце, вони почули, як практикувальники роз’яснювали правду, розкривали факти. Коли військові дізналися, що послідовників Фалуньгун переслідують у Китаї за віру в принципи «Істина, Доброта, Терпіння», то сказали, що співчувають їм і підтримують зусилля практикувальників, спрямовані на припинення переслідування.

Гвардійці попросили практикувальників принести інформаційні матеріали у штаб національної гвардії, що практикувальники й зробили. Вони також подарували їм книги «Привид комунізму керує нашим світом», «Дев’ять коментарів про комуністичну партію» і вручили журнал «Медичний геноцид» старшим командирам.

Місцева газета «Думська» опублікувала на своєму сайті репортаж про захід практикувальників. У статті, яка знайомила читачів з практикою Фалунь Дафа, наводився список міжнародних нагород, присуджених цій мирній практиці вдосконалювання, в тому числі офіційними особами Китаю ще до початку переслідування. У статті також згадувалося про виступ в Одесі нью-йоркської трупи Shen Yun Performing Arts, який не відбувся і був скасований через сильний тиск з боку китайського посольства.

Репортаж одеської газети «Думська» про захід практикувальників
Репортаж одеської газети «Думська» про захід практикувальників

Київ

20 липня 2020 року практикувальники Києва зібралися перед китайським посольством, щоб висловити протест проти переслідування у Китаї. Через обмеження, введені у зв’язку з поширенням пандемії, послідовники Фалунь Дафа по черзі змінювали один одного.

Дізнавшись про Фалунь Дафа, перехожий сказав: «Слова на вашому плакаті повинні бути ще більшого розміру, щоб люди могли дізнатися і запам’ятати, що комунізм приносив зло у всіх країнах, у яких правив».

Інший перехожий сказав, що чув про те, що КПК пригнічує національні та релігійні меншини у Китаї, тому він вже зрозумів, наскільки злісною є КПК. Чоловік сказав, що переслідування Фалунь Дафа у Китаї нагадало йому про голодомор в Україні на початку 30-х років, який став результатом реквізиції зерна та майна українського селянства за наказом комуністичного режиму.

20 липня 2020 року практикувальники Києва мирно протестують проти переслідування Фалуньгун у Китаї біля будівлі китайського посольства
20 липня 2020 року практикувальники Києва мирно протестують проти переслідування Фалуньгун у Китаї біля будівлі китайського посольства

Джерело: https://ru.minghui.org/html/articles/2020/8/6/1156514.html