Духовна подорож великого керівника

«Мені так пощастило, що я став практикувальником Фалунь Дафа. Сподіваюся, що моя історія зможе допомогти тим, хто знаходиться в пошуку духовного шляху, як це відбувалося раніше зі мною», — сказав Лю Мінхуей, керівник вищої ланки багатонаціональної компанії у Тайвані.
Лю користується повагою на роботі й у своєму оточенні. Його професіоналізм і гнучкість заслужили повагу колег, в той час як його широка душа і доброта зробили його зразком для наслідування вдома і в спільноті.
Але попри свої життєві успіхи, Лю завжди відчував, що йому чогось не вистачало і шукав більш духовну сторону життя. Після розчарування в релігії він, врешті-решт, знайшов те, що шукав, у Фалунь Дафа.

Щаслива родина: Лю Мінхуей і його дружина (в центрі), їх дочки, зяті та онуки
Щаслива родина: Лю Мінхуей і його дружина (в центрі), їх дочки, зяті та онуки

Бажання, що виникло в дитинстві

Лю, якому 61 рік, працює в компанії Tatung, одній з перших багатонаціональних компаній на Тайвані, яка має 100-річну історію. Компанія виробляє побутову техніку, електроніку та комп’ютерну техніку і є широко відомою на Тайвані.
У дитинстві бабуся Лю часто водила його до храмів. Лю пам’ятає, що бачив багато картин на стінах, в тому числі картини з двох частин (диптих) зі сценами раю з феями й божественними красунями з одного боку і жахливими зображеннями покарань, таких як відрізання язика, з іншого боку картини.
«Коли я запитав її, що ці зображення означають, бабуся відповіла, що це приклади хороших і поганих людей. Ті, хто здійснював погані вчинки та брехав, у кінцевому підсумку потраплять у пекло, а ті, хто здійснював добрі справи, потраплять на небеса», — згадує він.
Слова бабусі залишили глибокий слід в його дитячій свідомості, і Лю знав, як буде поводитися, коли виросте.

Розчарування в релігії

Лю не забув слів своєї бабусі, коли став дорослим. Після того, як він влаштувався на стабільну роботу й одружився, вже бувши у віці 30 з гаком років, він відновив свій духовний пошук, відвідуючи храми. Він і його дружина практикували один з релігійних напрямків протягом шести або семи років і навіть стали строгими вегетаріанцями. Пізніше він виявив, що це було місце для боротьби за владу, гроші й залучення у політику. «До якої б релігійної групи я не приєднувався, я не знаходив нікого, хто б по-справжньому зосередився на духовному самовдосконаленні, — розповідає Лю. — Я знав, що вони деградували та переставав ходити туди».
На свій подив Лю виявив, що відхід з релігійної організації не був простим. Після того, як він і його дружина припинили волонтерство для цієї релігійної організації, її члени відправили людей поширювати біля будинку Лю матеріали, які паплюжили їхню родину. «Ми вирішили, що в будь-якому випадку повинні бути хорошими людьми, тому нічого не робили стосовно цього [наклепу]», — сказав Лю.
Але цей досвід привів до того, що він став дуже обережним, і протягом наступних двох або трьох років Лю не спілкувався ні з якими духовними групами. Він просто зосередився на роботі й турботі про свою родину.
Одного разу по дорозі на роботу він слухав радіо, і з передачі дізнався про арешт практикувальників Фалунь Дафа у материковому Китаї. «У той час я думав, що це відбувалося тільки на материку, а не на Тайвані, — сказав він. — Крім того, мій попередній досвід все ще був свіжим у пам’яті, тому я не став цікавитися цим».

Книга, яка відповіла на всі питання

Лю раніше страждав від астми й багато кашляв. Ніякі ліки або китайські лікарські засоби не могли йому допомогти. Одного разу у 2004 році його відвідав друг, і протягом всього його візиту Лю, не перестаючи кашляв. Друг сказав, що знає людину, здоров’я якої значно покращилося завдяки практиці Фалунь Дафа і порадив подружжю спробувати почати займатися цією практикою.
Дружина Лю підійшла до книжкової полиці й дістала Книгу із золотою обкладинкою — «Чжуань Фалунь», в якій викладені основи вчення Фалунь Дафа. Вона сказала, що цю Книгу їй подарувала подруга у книжковому клубі, але вона ще її не читала.
Пізніше в той же день Лю почав читати Книгу. «У Книзі є фотографія Вчителя Лі [засновника Фалунь Дафа]. Він здався мені дуже праведним, і я був глибоко зворушений», — згадує він.
Лю усвідомив, що зміст Книги дуже глибокий.
Учитель написав:
«Скажу тобі правду: весь процес самовдосконалення людини — це процес постійного зречення від пристрастей людини» (перша лекція, «Чжуань Фалунь»).
Продовжуючи читати, Лю знайшов відповіді на всі питання, які багато років шукав.
Він зрозумів, що всі духовні системи, які він пробував раніше, вимагали виконання ритуалів і пожертвувань, і чим більше людина вносила коштів, тим більше її хвалили.
«Фалунь Дафа відрізняється від інших практик, тому що не вимагає ніяких грошей зі своїх послідовників. Найважливішим в цьому вченні є серце людини», — пояснив він. Бачачи, що в Фалунь Дафа немає списків членів, ритуалів, грошей, матеріальних цінностей чи політики, він зрозумів, що Фалунь Дафа — це чиста Земля, до якої він прагнув з дитинства.

Поліпшення свідомості й тіла

Лю сказав, що він часто розмірковував про сенс життя. Хоча в минулому він читав багато релігійних писань, багато питань залишалися без відповіді, поки він не прочитав «Чжуань Фалунь».
Він з радістю виявив у Книзі:
«Чжень-Шань-Жень — це єдиний критерій оцінки доброї та поганої людини» (лекція перша, «Чжуань Фалунь»).
«Принципи Закону, яким наставляє Учитель, дуже глибокі, і однак їх легко зрозуміти, тому що Учитель пояснює їх ясно і послідовно», — сказав він.
Лю почав шукати додаткову інформацію про Фалунь Дафа і знайшов поблизу ділянку для колективного виконання вправ. Він приєднався до практикувальників цієї ділянки практики, і через три місяці його кашель припинився.
«Сталося це дивним чином. Спочатку я багато кашляв. Пізніше стало краще, і я кашляв тільки зрідка. Зрештою кашель повністю зник», — сказав він.
Учитель Лі у своєму вченні говорить про відношення між хворобою і кармою, і Лю також прочитав багато подібних історій на сайті «Мінхуей». Він дізнався, що багато хто з жителів материкового Китаю, у яких було дуже погане здоров’я, повністю вилікувалися завдяки практиці Дафа. Його впевненість у практиці значно зросла.
Читаючи Книги, Лю виявив, що Фалунь Дафа дійсно пояснює закони Всесвіту. Незалежно від того, якого роду виникає конфлікт, потрібно спочатку подивитися в себе, щоб побачити, чи немає у тебе яких-небудь упущень, і в умовах суспільства звичайних людей наполегливо вдосконалюватися. Коли хтось стикається з конфліктом, то легко встати на шлях звичайних людей, які лають один одного і нападають на інших в такій ситуації, якщо не керуватися принципами «Істина, Доброта, Терпіння» у своїй поведінці. Лю сказав: «Маючи Закон у серці, ти використовуєш Закон для оцінки себе, і тоді тобі легше в усьому розібратися».

Природа свідомості

Після того, як Лю помітив, що в його тілі відбулося багато позитивних фізичних змін, він поступово виявив, що його характер також значно покращився. Через стрес на роботі він часто був дуже прямолінійний і непоступливий, займаючись справами. Це призводило до суперечок з його колегами та членами родини. Одного разу, виконуючи четвертий комплекс вправ, ключові моменти якого «поступово, повільно, плавно» викликали відгук у нього в серці. Лю вирішив застосувати ці принципи у своєму повсякденному житті.
Наприклад, раніше Лю додавав швидкість, щоб встигнути проїхати на жовте світло, і одного разу мало не потрапив у аварію. У нього також була звичка змагатися за те, щоб стартувати першим, коли світло ставало зеленим. Ставши практикувальником, він усвідомив, що так водити ризиковано, особливо якщо зустрічний водій намагався проїхати на жовте світло, тому він перестав це робити.
Він також змінив свій менталітет, купуючи квиток на поїзд, щоб відвідати своє рідне місто в Хуалянь. Квитки час від часу повністю розпродавалися, і він турбувався і скаржився, що, можливо, якесь туристичне агентство або чиновники забирали квитки. Після початку практики за Дафа його мислення змінилося, і він більше не нервував при купівлі квитків. Він думав, що навіть якщо у нього буде квиток без місця, все буде в порядку. Цікаво, що хоча він і купив квиток одного разу прямо перед відправленням поїзда, але зміг отримати квиток з місцем, тому що хтось тільки що повернув його.
У компанії є машина для перевезення співробітників, і Лю раніше завжди намагався прийти раніше, щоб зайняти хороше місце. Після того, як він почав практикувати Дафа, то зрозумів, що це егоїстично.
Було багато таких прикладів у всіх аспектах його життя. «Я повністю згоден з принципами Фалунь Дафа і буду продовжувати практикувати», — сказав він.
Лю зазначив, що негативний досвід з релігією був як випробування або перешкода, яка майже завадила йому отримати праведний Закон.

Добрий батько

Дружина Лю — каліграф. Через свій негативний досвід з деякими релігійними групами, вона спочатку насторожено поставилася до того, що Лю почав практикувати за Фалунь Дафа. Але після того, як вона стала свідком драматичних змін, що відбулися зі здоров’ям і характером чоловіка, вона почала підтримувати його практику і взяла участь у заходах з просування Shen Yun за допомогою своєї каліграфії, а також розповіла своїм учням про цю виставу.

Дружина Лю (друга зліва) на заході щодо просування Shen Yun
Дружина Лю (друга зліва) на заході щодо просування Shen Yun

Її дочки також помітили, що їх строгий батько змінився і став терплячим і уважним. Незабаром після закінчення коледжу молодша дочка знайшла роботу у відділі ІТ однієї з компаній. Одного разу вона повернулася додому опівночі після понаднормової роботи. Батьки насварили її й суворо попередили, що якщо вона ще раз повернеться так пізно, вони не впустять її у будинок. Дівчина заплакала, вважаючи, що з нею жорстоко вчиняють.
На наступний день Лю вивчав Книгу Фалунь Дафа і зрозумів, що його поведінка була неправильною. На подив дочки він щиро вибачився перед нею. «Я такого не очікувала від тебе», — сказала дочка з посмішкою.

Шановний лідер

Зміни в сім’ї йшли паралельно зі змінами в його відносинах зі співробітниками на роботі, з якими йому тепер було набагато легше спілкуватися як практикувальнику. Його чесність і неупередженість швидко завоювали довіру колег.
Бувши керівником відділу кадрів у своїй компанії, Лю іноді опинявся в складних ситуаціях. Керівництво хотіло, щоб деякі літні співробітники пішли на пенсію, і навіть наказувало йому це здійснити. Зважуючи інтереси як компанії, так і співробітників, він часто знаходив рішення, які приносили користь обом сторонам.
Наприклад, після того, як деякі співробітники вийшли на пенсію, їм все ще потрібно було виплачувати кредити. Лю повідомляв про їх труднощі вищому керівництву і допомагав пенсіонеру отримати роботу як консультанту компанії, створюючи безпрограшний сценарій, оскільки компанія все ще могла отримати користь від досвіду ветеранів, але без необхідності платити таку високу зарплату.
Більше десятка колег Лю приєднуються до нього під час обідньої перерви, щоб разом виконувати медитацію, одну з вправ Фалунь Дафа.
Лю безмежно вдячний можливості практикувати за Фалунь Дафа. Дотримання принципів практики зробило його більш милосердним і наповнило мудрістю для розв’язання складних питань на роботі й вдома.
У вільний час він також інформує про переслідування, яке триває у материковому Китаї, використовуючи різні канали. Лю сподівається, що переслідування скоро закінчиться, і у більшої кількості людей з’явиться можливість практикувати Фалунь Дафа.

Джерело: https://ru.minghui.org/html/articles/2020/6/7/1155812.html