У Львові на День міста пройшли масові заходи послідовників Фалуньгун

В період з 3 по 5 травня 2019 року, під час святкування Дня міста, у Львові пройшли масові заходи прихильників практики Фалуньгун (або Фалунь Дафа) з України та Польщі. Події відбулися біля пам’ятника Т.Г. Шевченку на проспекті Свободи. Крім роздачі інформаційних матеріалів і демонстрації вправ практикуючі також роз’яснювали факти переслідувань учнів Фалунь Дафа у Китаї з боку комуністичного режиму.

Практика Фалунь Дафа у Львові
Практика Фалунь Дафа у Львові

На акціях люди цікавилися, що означають рухи у вправах Фалуньгун і що треба уявляти собі під час їх виконання, про що треба мислити, а також поділилися своїми думками про практику і репресії у Китаї:

Анна, кадровий працівник, юрист: «Все що є позитивним, все що приносить користь, я, як кажуть, підтримую. Так що бажаю вам всього, щоб більше людей займалося своїм здоров’ям, позитивом і менше було в житті негативу».

Виконання вправ Фалуньгун у Львові на День міста, біля пам’ятника Т.Г. Шевченку
Виконання вправ Фалуньгун у Львові на День міста, біля пам’ятника Т.Г. Шевченку. Медитація

Оксана, автор екологічних проектів: «Все-таки ми є люди і ми повинні любити один одного, допомагати один одному, шанувати один одного. Це є головна ціль. І я все кажу – жити потрібно в любові: любов до Батьківщини, любов до природи, любов до людей, і тоді добро врятує цей світ. Любові, добра і благополуччя всім нам. Бо це є головне. Все утворено з добра та любові і кожна людина має право на свободу релігії, свободу віросповідання.»

Оксана, автор екологічних проектів: «...Все утворено з добра та любові і кожна людина має право на свободу релігії, свободу віросповідання.»
Оксана, автор екологічних проектів: «…Все утворено з добра та любові і кожна людина має право на свободу релігії, свободу віросповідання.»

Один чоловік, коли почув, що в Китаї комуністичний режим переслідує практикуючих Фалунь Дафа, зразу ж засудив репресії і саму комуністичну партію, бо сам був ув’язнений на 10 років у радянські часи тільки через те, що його рідний брат вступив до ОУН УПА.

Іноземець з Італії сказав, що не знав про репресії в Китаї людей за їхні духовні переконання, зокрема учнів Фалунь Дафа. Він також підняв тему про деякі соцмережі та про їх заборону в Китаї. Дівчина іноземця також приєдналася до розмови, сказала, що цігун – це добре й охоче взяла календарик з короткою інформацією про Фалунь Дафа.

До практикувальників лунали запитання: чим вони заробляють та де беруть гроші на проведення таких акцій. На що практикуючі Фалуньгун розповіли, що Фалунь Дафа – це безкоштовна практика самовдосконалювання, в якій брати платню категорично заборонено, і практикувальники приїхали до Львова за власні кошти у ці святкові дні, щоб розказати львів’янам про цю гарну практику і розповісти про власний досвід.

Дві жінки підійшли й охоче спілкувалися з учнями Фалунь Дафа. Вони були раді зустрічі з практикуючими Фалуньгун: «Добре, що ви приїхали у наше місто».

Люди спілкуються з практикуючими , дізнаються про практику самовдосконалення Фалунь Дафа та про репресії її прихильників у Китаї

Один турист із Польщі, вивчив вправи і на наступний день прийшов знов, щоб дізнатися більше про практику Фалуньгун.

Чоловік, який був у Китаї, вивчав китайську мову, почувши про репресії послідовників Фалуньгун у Китаї з боку влади, вжахнувся: «Хіба може таке бути в наш час?!»

Дуже багато людей цікавилося, чи є група практикувальників у Львові.

Одна жінка відчула чисте поле гармонії на місці заходу і довго спостерігала за виконанням медитативних вправ у «гармонійному полі».

До практикуючих підходили військові. Вони гарно сприйняли інформацію про практику самовдосконалення та почули правду про репресії в Китаї.

Студент із Чернівців, який замислюється про призначення життя людини, дуже зацікавився вченням Фалунь Дафа на місці заходу. Практикуючі порадили йому прочитати книгу «Чжуань Фалунь».

Підписати петицію

Негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.

638 signatures

ПЕТИЦІЯ

Ми, що нижче підписалися, стурбовані свідченнями про насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун в Китаї. Ми усвідомлюємо, що ці злочини є безпрецедентними і винятковими за своєю жорстокістю, а також що практикуючі Фалуньгун є основними жертвами цих злочинів проти людяності. Ми сподіваємося, що, зупинивши насильницьке вилучення органів у практикуючих Фалуньгун, ми припинимо подібну практику щодо інших груп, які теж стали жертвами цих злочинів у Китаї: уйгурів, тибетців і послідовників домашніх християнських церков. Тому ми звертаємося з проханням до організацій з прав людини:

1. Закликати Китай негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.
2. Ініціювати розслідування, результатом якого буде притягнення до відповідальності тих, хто залучений в ці злочини проти людяності.
3. Закликати китайську владу негайно припинити жорстоке переслідування Фалуньгун, яке є основною причиною насильницького вилучення органів у практикуючих.

[signature]

Поділіться з друзями: