Студенти Харкова поспішають підписати петицію проти насильницького вилучення органів

Харків. Акція по сбору підписів в ООН під петиціями DAFOH
Харків. Акція по сбору підписів в ООН під петиціями DAFOH

В Харкові пройшли акції громадськості з метою інформування мешканців міста про репресії послідовників Фалуньгун  у Китаї і збором підписів під петиціями.

«Ми давно не проводили акції в цьому місці, – говорить організатор акції Галина П., – проте можна було почути від перехожих, що хтось вже знає про репресії, тому, що був на виставці картин, хтось читав газету «Фалунь Дафа в світі» або читає книгу «Чжвань Фалунь» (головна книга по самовдосконаленню за Фалунь Дафа. ) Дехто з перехожих повідомляв, що вже підписував  петиції DAFOH  раніше.

Студенти вибігли ненадовго з інституту,  роздягнені, спеціально, як сказали, щоб підписати петіцію»

Ше один хлопець довго дивився на практикуючих з портретами загиблих, потім сказав, що репресії в Китаї нагадують йому переслідування  в минулому християн.

Більше 500 харківчан вже залишили свої підписи в ООН під  петиціями DAFOH («Лікарі проти насильницького видаляння органів»).

Також триває збір підписів під колективною заявою  українців  в Народну  прокуратуру Китаю та Народний Вищий суд Китаю  по звинувачені Цзянь Цземіня в злочинах проти Фалуньгун.

 

 

Підписати петицію

Негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.

636 signatures

ПЕТИЦІЯ

Ми, що нижче підписалися, стурбовані свідченнями про насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун в Китаї. Ми усвідомлюємо, що ці злочини є безпрецедентними і винятковими за своєю жорстокістю, а також що практикуючі Фалуньгун є основними жертвами цих злочинів проти людяності. Ми сподіваємося, що, зупинивши насильницьке вилучення органів у практикуючих Фалуньгун, ми припинимо подібну практику щодо інших груп, які теж стали жертвами цих злочинів у Китаї: уйгурів, тибетців і послідовників домашніх християнських церков. Тому ми звертаємося з проханням до організацій з прав людини:

1. Закликати Китай негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.
2. Ініціювати розслідування, результатом якого буде притягнення до відповідальності тих, хто залучений в ці злочини проти людяності.
3. Закликати китайську владу негайно припинити жорстоке переслідування Фалуньгун, яке є основною причиною насильницького вилучення органів у практикуючих.

[signature]

Поділіться з друзями: