Практикуючі Фалунь Дафа Гонконгу провели мітинг і парад, закликаючи припинити переслідування Фалуньгун

«Фалуньгун просто незвичайний. Небеса підтримують їх»

(Minghui.org) Незважаючи на загрозу тропічного шторму Роке, що наближається, понад 1000 практикуючих цігун Фалунь Дафа і їх прихильників в Гонконзі провели вранці 23 червня 2017 року мітинг, а в другій половині того ж дня пройшли колонами параду, щоб привернути увагу громадськості до переслідування Фалуньгун у Китаї, яке триває 18 років.

Вранці Обсерваторія Гонконгу відправила дані про наближення шторму 8-ї категорії (можливість шторму зі швидкістю вітру 70-120 кілометрів на годину). Незважаючи на це, практикуючі цігун Фалунь Дафа провели під дощем колективну демонстрацію вправ і мітинг на площі Едінбург.

В 11 ранку поліція порадила скасувати парад, призначений на другу половину дня. Однак організатори вирішили почекати і подивитися. Опівдні дощ і вітер припинилися, і категорія шторму була знижена з 8-ї до 3-ї. Парад почався, як і було заплановано. Поліцейські були вражені. Один з них сказав: «Фалуньгун просто незвичайний. Небеса підтримують їх».

Кань Хун-Чеюн, голова Асоціації Фалунь Дафа Гонконгу, виступив на мітингу і коротко розповів про переслідування. Він підкреслив, що ситуація змінюється, і що багато учасників переслідування були покарані тим або іншим способом. Він закликав посадових осіб китайського уряду не слідувати політиці переслідування, що проводиться комуністичною партією, і вибрати для себе гарне майбутнє.

Тсой Ію-Чеюн, заступник голови гонконгського Альянсу підтримки патріотичного демократичного руху в Китаї, виступив на мітингу і висловив свою повагу практикуючим Фалунь Дафа за їх мужність. Він сказав, що китайці змогли розпізнати злу природу комуністичної партії, чиє розкладання є лише питанням часу.

Кілька політичних лідерів і членів законодавчої ради Гонконгу і активістів демократичного руху в Китаї надіслали аудіозаписи своїх промов. Вони засудили переслідування, висловили свою підтримку мирного опору практикуючих цігун Фалунь Дафа переслідуванню і закликали провести розслідування щодо санкціонованого державою примусового вилучення органів у живих практикуючих Фалуньгун в Китаї.

На мітингу виступили голова Демократичної партії Гонконгу У Чи-Вай, члени законодавчої ради Люн Ію-Чун і Лам чюк-Тін, посадова особа уряду Чу Фок-чян, колишній чиновник китайського уряду Бао Тун, правозахисник з Шанхаю Чжен Еньчун і китайський письменник Люй Сюесун.

Грандіозний парад зворушує серця китайських туристів

Під час параду, в якому брало участь 1200 осіб, практикуючі цігун Фалунь Дафа представили інформацію про мирний опір переслідуванню, закликали китайців виходити з комуністичної партії і продемонстрували плавні вправи Фалуньгун (система самовдосконалення цігун).

Багато китайських туристів були вражені, коли побачили такий широкомасштабний захід Фалуньгун. Кілька студентів з Пекіна з радістю взяли у практикуючих газети Фалуньгун. Один з них, на ім’я Джонатан, сказав, що йому пощастило побачити такий великий парад під час його першої подорожі до Гонконгу.

Джонатан сказав, що він розповість своїм друзям в Пекіні про побачене сьогодні, додавши, що свободу віри повинні заохочувати, а не переслідувати за це.

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2017/7/28/1140934.html